Monitor signage Samsung LH115QHFEBGXEN
SKU: LH115QHFEBGXEN
Producator: Samsung
Disponibilitate:
Doar 1 rămase în stoc
Doar 1 rămase în stoc
in stoc
Credit module tbi bank 3.4.1
2664.19 Lei x 24 rate
Descriere
SKU: LH115QHFEBGXEN Categorie:
Specificații
Wi-Fi
Yes
USB-Port
Yes
Native aspect ratio
16:9
DisplayPort version
1.4
USB connector type
USB Type-A
Ethernet LAN
HDMI version
2.1
Display brightness
1000 cd/m²
Display technology
LCD
Internal storage capacity
16 GB
Panel type
VA
DVI port
No
Haze rate
25%
Dynamic contrast ratio marketing name
Mega Contrast
Operating system installed
Tizen
HDMI ports quantity
3
USB ports quantity
2
Placement supported
Indoor
Response time
6.5 ms
Audio output
1
VESA mounting
Horizontal scan range
15 – 135 kHz
DisplayPorts quantity
1
Orientation
Horizontal/Vertical
Remote (IR) input
RS-232 input ports
Product design
Digital signage flat panel
RS-232C
Functionare
24/7
MediaPlayer
Da
Haze
≥25%
Operating hours (hours/days)
24/7
RS-232 output ports
Pixel Pitch
0.63 x 0.63 mm
Colour saturation
93%
Bezel type
3 Bezel-less
Contrast ratio (typical)
5500:1
HD type
4K Ultra HD
BLUETOOTH
Product colour
Black
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Touchscreen
No
Ethernet LAN (RJ-45) ports
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Display resolution
3840 x 2160 pixels
Power consumption (standby)
0.5 W
AC input voltage
100 – 240 V
AC input frequency
50/60 Hz
Package depth
250 mm
Operating relative humidity (H-H)
20 – 95%
Compliance certificates
Electromagnetic Compatibility (EMC)
Purpose
Retail
Diagonala
115"
Luminozitate
1000nit
OS
Tizen
Display diagonal
2.92 m (115)
Vertical scan range
24 – 120 Hz
Pixel frequency (max)
1188 MHz
Panel mounting interface
1000 x 600 mm
Power consumption (typical)
836 W
Operating system version
8.0
Display width
2565.2 mm
Display depth
34.1 mm
Display height
1467.6 mm
Display weight
83.7 kg
Package width
2765 mm
Package height
1652 mm