SKU: LH50QBCEBGCXEN
Producator: Samsung
Credit module tbi bank 3.4.1
146.68 Lei x 24 rate
Descriere
Monitor signage SAMSUNG QB50C, 50″, 350nit, 16/7, UHD, panel VA, 8ms, contrast static 4000:1, mătuire 2%, Tizen 7.0, MagicINFO S10, CPU A72*4, stocare 8GB. Symmetric design, center IR, temperature sensor, Workspace (Microsoft365/VMWare/RDP), auto source switching & recovery, Dicom simulation mode, Director Mode, SmartView+, Upgradable Web-Engine Tizen Enterprise Platform, Smart Calibration, Video Conference Solution. Conectivitate: WiFi, BT, 3xHDMI2.0, HDCP2.2, 2xUSB2.0, 1xLAN, 1xRS232C, Audio In Stereo Mini Jack, RS232C out. IP5x (Dust proof), Landscape & Portrait, boxe 2x10W, rama 9.2mm T/L/R 11.2mm B, dimensiuni 1121.4×643.9×46.3mm, VESA 200×200, greutate 13.4kg, consum max 143W. Garantie 3 ani. Necesita suport de perete sau stand mobil; pentru Signage necesita licenta MagicINFO
SKU: LH50QBCEBGCXEN Categorie:
Specificații
Wi-Fi
Yes
USB-Port
Yes
RGB colour space
NTSC
Ethernet LAN
HDMI version
2.0
Colour gamut
72%
Display technology
LCD
Display brightness
350 cd/m²
Panel type
VA
DVI port
No
HDCP
Contrast ratio (typical)
4000:1
Panel mounting interface
200 x 200 mm
Energy efficiency class (SDR)
G
RS-232 interface
Dynamic contrast ratio marketing name
Mega Contrast
HDCP version
2.2
Vertical scan range
48 – 75 Hz
Screen shape
Flat
Operating system installed
Tizen
HDMI ports quantity
3
USB ports quantity
2
Stand included
No
Placement supported
Indoor
Response time
10 ms
Horizontal scan range
30 – 81 kHz
Haze rate
2%
VESA mounting
Energy efficiency scale
A to G
DisplayPorts quantity
0
RJ-45 input ports
1
Mounting-Type
Wall
Purpose
Universal
Remote (IR) input
1
RS-232 input ports
Computer system
HDMI input ports quantity
3
Operating hours (hours/days)
16/7
Pixel frequency (max)
594 MHz
Power consumption (sleep)
0.5 W
Infrared data port
Product design
Digital signage flat panel
Computer system type
System on Chip (SoC)
Diagonala
50"
Luminozitate
350nit
Functionare
16/7
OS
Tizen 7
MediaPlayer
Nu
Bezel colour
Charcoal Black
Operating system version
7.0
Display depth
28.5 mm
Optional features
Bezel width (bottom)
1.15 cm
Bezel width (side)
1.15 cm
Bezel width (top)
Flash memory
8000 MB
RS-232 output ports
Audio out (mini jack)
Pixel Pitch
0.285 x 0.285 mm
Display width
1124.1 mm
Display height
644.8 mm
Display weight
11.8 kg
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
82 kWh
HD type
4K Ultra HD
BLUETOOTH
Built-in processor
Product colour
Black
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Touchscreen
Ethernet LAN (RJ-45) ports
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Operating relative humidity (H-H)
10 – 80%
Display resolution
3840 x 2160 pixels
Certification
Class B 60950-1, 62368-1
AC input voltage
100 – 240 V
Package depth
131 mm
Package weight
14.9 kg
Display diagonal
127 cm (50)
Display diagonal (metric)
125 cm
Power consumption (typical)
132 W
Package width
1246 mm
Package height
761 mm