SKU: LH43QMCEPGCXEN
Producator: Samsung
Credit module tbi bank 3.4.1
158.34 Lei x 24 rate
Descriere
Monitor signage SAMSUNG QM43C, 43″, 500nit, 24/7, UHD, panel VA, E-LED, 8ms, contrast static 4000:1, mătuire 25%, Tizen 7.0, MagicINFO S10, CPU A72*4, RAM 2.5GB, stocare 16GB. Symmetric design, center IR, temperature sensor, Workspace (Microsoft365/VMWare/RDP), auto source switching & recovery, Dicom simulation mode, Director Mode, SmartView+, Upgradable Web-Engine Tizen Enterprise Platform, Smart Calibration, Video Conference Solution. Conectivitate: WiFi, BT, 1xDP1.2, 3xHDMI2.0, HDCP2.2, 2xUSB2.0, 1xLAN, 1xRS232C, 1xIR, no video out/ no loop-out, Audio Out Stereo Mini Jack, RS232C out. IP5x (Dust proof), Landscape & Portrait, boxe 2x10W, rama 9.2mm T/L/R 11.2mm B, dimensiuni 967.5×557.7×48.3mm, VESA 200×200, greutate 10kg, consum max 110W. Garantie 3 ani. Necesita suport de perete sau stand mobil; pentru Signage necesita licenta MagicINFO
SKU: LH43QMCEPGCXEN Categorie:
Display brightness
500 cd/m²
Panel type
IPS
Anti-glare screen
RGB colour space
NTSC
Contrast ratio (typical)
1200:1
Colour gamut
72%
Haze rate
25%
Panel mounting interface
200 x 200 mm
Vertical scan range
48 – 75 Hz
Flat
DisplayPort version
1.2
Horizontal scan range
30 – 81 kHz
Pixel Pitch
0.245 x 0.245 mm
Flash memory
16000 MB
Universal
DisplayPorts in
Pixel frequency (max)
594 MHz
Power consumption (sleep)
0.5 W
Diagonala
43"
Luminozitate
500nit
Functionare
24/7
OS
Tizen 7
MediaPlayer
Da
Haze
≥25%
Operating hours (hours/days)
24/7
Display depth
28.5 mm
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
74 kWh
Operating system installed
Tizen 7.0
Display width
969.5 mm
Display height
557.8 mm
Display weight
8.8 kg
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Touchscreen
No
Built-in speaker(s)
Operating relative humidity (H-H)
10 – 80%
AC input voltage
100 – 240 V
109.2 cm (43)
Package weight
11.3 kg
Package depth
126 mm
Power consumption (typical)
121 W
Package width
1093 mm
Package height
667 mm