SKU: LH98QMCEBGCXEN
Producator: Samsung
Credit module tbi bank 3.4.1
1136.13 Lei x 24 rate
Descriere
Monitor signage SAMSUNG QM98C
SKU: LH98QMCEBGCXEN Categorie:
Specificații
Wi-Fi
Yes
USB-Port
Yes
Native aspect ratio
16:9
Internal memory
16 GB
Display brightness
500 cd/m²
Ethernet LAN
HDMI version
2.0
Display technology
LCD
Panel type
VA
HDCP
RS-232 interface
Dynamic contrast ratio marketing name
Mega Contrast
HDCP version
2.2
Vertical scan range
48 – 75 Hz
Response time
8 ms
DisplayPort version
1.2
HDMI ports quantity
3
USB ports quantity
2
Placement supported
Indoor
Horizontal scan range
30 – 81 kHz
Audio output
1
VESA mounting
DisplayPorts quantity
1
RJ-45 input ports
Purpose
Universal
DisplayPorts in
RS-232 input ports
Panel mounting interface
600 x 400 mm
Product design
Digital signage flat panel
Diagonala
98"
Luminozitate
500nit
Functionare
24/7
OS
Tizen 7
MediaPlayer
Da
Operating hours (hours/days)
24/7
Operating system installed
Tizen 7.0
RS-232 output ports
Display width
2193.2 mm
Pixel Pitch
0.562 x 0.562 mm
Haze
N/A
Contrast ratio (typical)
5500:1
Colour saturation
25%
Display depth
48.1 mm
Display height
1248.8 mm
Display weight
56.3 kg
HD type
4K Ultra HD
Product colour
Black
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Touchscreen
No
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Operating relative humidity (H-H)
10 – 80%
Display resolution
3840 x 2160 pixels
Power consumption (standby)
0.5 W
AC input voltage
100 – 240 V
AC input frequency
50/60 Hz
Package depth
230 mm
Display diagonal
2.49 m (98)
Package width
2370 mm
Package height
1395 mm
Package weight
77.2 kg
Power consumption (typical)
363 W