SKU: LH24QBCTBGCXEN
Producator: Samsung
Credit module tbi bank 3.4.1
184.92 Lei x 24 rate
Descriere
Monitor Touch SAMSUNG QB24C-T, 24″, 250nit, 16/7, FHD, 14ms, contrast static 1000:1, mătuire 10%, Tizen 7.0, MagicINFO S6, CPU A72*4, RAM 2.5GB, stocare 8GB. Temperature sensor, auto source switching & recovery, Button Lock, Hot key option, Plug&Play. Conectivitate: 1xHDMI1.4, HDCP2.2, 1xUSB2.0, 1xLAN, 1xRS232C, Audio Out Stereo Mini Jack. Sticla protectie 2.0T, boxe 5W, rama 17.9mm T/B 9.4mm L/R, dimensiuni 547.9×334.4×34.6mm, VESA 100×100, greutate 4kg, consum max 38.5W. Garantie 3 ani. Necesita suport de perete sau stand mobil; pentru Signage necesita licenta MagicINFO
SKU: LH24QBCTBGCXEN Categorie:
Specificații
Wi-Fi
Yes
USB-Port
Yes
USB ports quantity
1
Display brightness
250 cd/m²
RGB colour space
NTSC
Ethernet LAN
HDMI ports quantity
1
Contrast ratio (typical)
1000:1
HDMI version
1.4
Colour gamut
72%
Display technology
LED
DVI port
No
Pixel Pitch
0.2745 x 0.2745 mm
HDCP
Haze rate
25%
RS-232 interface
Dynamic contrast ratio marketing name
Mega Contrast
HDCP version
2.2
Vertical scan range
48 – 75 Hz
Screen shape
Flat
Response time
14 ms
Touchscreen technology
Capacitive
Sustainability certificates
EPEAT Bronze
Multi-touch
Placement supported
Indoor
Panel type
ADS
VESA mounting
Panel mounting interface
100 x 100 mm
DisplayPorts quantity
0
HDMI input ports quantity
RJ-45 input ports
Purpose
Universal
Remote (IR) input
RS-232 input ports
Computer system
Operating hours (hours/days)
16/7
Power consumption (sleep)
0.5 W
Infrared data port
Product design
Digital signage flat panel
Computer system type
System on Chip (SoC)
Operating system installed
Tizen 7.0
Flash memory
8000 MB
Audio out (mini jack)
Horizontal scan range
56 – 84.5 kHz
Display width
547.9 mm
Display height
334.4 mm
Diagonala
24"
Luminozitate
250nit
Sistem
Capacitiv
Tehnologie display
LED
Display depth
34.6 mm
Display weight
4 kg
Package volume
5200 cm³
Touchscreen
BLUETOOTH
Built-in processor
Product colour
Black
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Display resolution
1920 x 1080 pixels
Ethernet LAN (RJ-45) ports
Display diagonal
61 cm (24)
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Operating relative humidity (H-H)
10 – 80%
Cables included
Power
Sustainability compliance
AC input voltage
100 – 240 V
AC input frequency
50/60 Hz
Package depth
122 mm
Package height
419 mm
Package width
620 mm
Power consumption (typical)
38.5 W