SKU: LH55VMBEBGBXEN
Producator: Samsung
Disponibilitate:
Doar 1 rămase în stoc
Doar 1 rămase în stoc
in stoc
Credit module tbi bank 3.4.1
444.73 Lei x 24 rate
Descriere
Monitor Videowall SAMSUNG VM55B, 55″, 500nit, 24/7, FHD, 8ms, contrast static 1200:1, mătuire 28%. Advanced Color Management, auto source switching & recovery, temperature sensor, RS232C, Plug and Play, Video Wall Daisy Chain (10×10, 15×15 OSD), button lock. Conectivitate: 1xDVI-D, 1xDP1.2, 2xHDMI2.0, HDCP2.2, 1xUSB pt F/W Upgrade, 1xLAN, 1xRS232C, 1xIR, Audio In Stereo Mini Jack, DP1.2(Loop-out), Audio Out Stereo Mini Jack, RS232C out. rama 1.74mm, dimensiuni 1211.5×682.3x70mm, VESA 600×400, greutate 19.4kg, consum max 242W. Garantie 3 ani. Necesita suport de perete sau stand mobil; pentru Signage necesita un SBB si o licenta MagicINFO pentru intreg wall-ul
SKU: LH55VMBEBGBXEN Categorie:
Specificații
USB-Port
Yes
USB ports quantity
1
Display brightness
500 cd/m²
Panel type
IPS
Ethernet LAN
Yes
Contrast ratio (typical)
1000:1
HDMI version
2.0
Colour gamut
72%
Display technology
LCD
Audio output
HDCP
Energy efficiency class (SDR)
G
HDCP version
2.2
DVI port
DisplayPort version
1.2
Audio input
Placement supported
Indoor
Display number of colours
16.7 million colours
HDMI ports quantity
2
VESA mounting
DisplayPorts quantity
1
Orientation
Horizontal/Vertical
RS-232 input ports
Panel mounting interface
600 x 400 mm
RS-232C
Operating hours (hours/days)
24/7
RS-232 output ports
Haze rate
28%
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
133 kWh
Vertical scan range
47 – 63 Hz
Pixel Pitch
0.63 x 0.63 mm
Contrast ratio (dynamic)
Response time
0.008 s
Horizontal scan range
57.3 – 70 kHz
Bezel width (top)
0.44 mm
Bezel width (bottom)
1.3 mm
Panel colour
Black
IR input ports quantity
Diagonala
55"
Luminozitate
500nit
Bezel
1.3mm
Haze
≥25%
Product colour
Black
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
USB version
2.0
Display resolution
1920 x 1080 pixels
Ethernet LAN (RJ-45) ports
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Operating relative humidity (H-H)
10 – 80%
Display diagonal
139.7 cm (55)
Width
1212 mm
Depth
70.4 mm
Height
683 mm
Weight
19.5 kg
Power consumption (standby)
0.5 W
AC input voltage
100 – 240 V
Power consumption (typical)
220 W
Package width
1398 mm
Package depth
257 mm
Package height
844 mm