SKU: LH55VMBUBGBXEN
Producator: Samsung
Credit module tbi bank 3.4.1
322.01 Lei x 24 rate
Descriere
Monitor Videowall SAMSUNG VM55B, 55″, 500nit, 24/7, FHD, panel IPS, 8ms, contrast static 1200:1, mătuire 25%. Advanced Color Management, auto source switching & recovery, temperature sensor, RS232C, Plug and Play, Video Wall Daisy Chain (10×10, 15×15 OSD), Pivot Display, Image Rotation, Button Lock, DP 1.2 Digital Daisy Chain(Supporting UHD Resolution, HDCP support), Smart F/W update, Clock Battery(168hrs Clock Keeping) IP5X tested, EMC Class A, Center IR. Conectivitate: 1xDVI-D, 1xDP1.2, 2xHDMI2.0, HDCP2.2, 1xUSB, 1xLAN, 1xRS232C, 1xIR, Audio In Stereo Mini Jack, DP1.2(Loop-out), Audio Out Stereo Mini Jack, RS232C out. IP5x (Dust proof), Landscape & Portrait, Pivot, rama 3.5mm (2.3+1.2), dimensiuni 1213.5×684.3×73.1mm, VESA 600×400, greutate 21.2kg, consum max 242W. Garantie 3 ani. Necesita suport de perete sau stand mobil; pentru Signage necesita un SBB si o licenta MagicINFO pentru intreg wall-ul
SKU: LH55VMBUBGBXEN Categorie:
Display brightness
500 cd/m²
Panel type
IPS
Contrast ratio (typical)
1200:1
Colour gamut
72%
Display technology
LED
Audio output
HDCP
Haze rate
25%
Energy efficiency class (SDR)
G
DVI port
DVI-D ports quantity
1
DisplayPort version
1.2
Audio input
Placement supported
Indoor
DisplayPorts quantity
Mounting kit
Orientation
Horizontal/Vertical
DisplayPorts in
Panel mounting interface
600 x 400 mm
Operating hours (hours/days)
24/7
RS-232 output ports
Pixel Pitch
0.63 x 0.63 mm
Response time
0.008 s
IR input ports quantity
Diagonala
55"
Luminozitate
500nit
Bezel
1.2mm
Haze
≥25%
Contrast ratio (dynamic)
Horizontal scan range
62.7 – 72.3 kHz
Vertical scan range
57 – 63 Hz
Bezel width (top)
2.25 mm
Bezel width (bottom)
1.25 mm
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
165 kWh
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Display resolution
1920 x 1080 pixels
139.7 cm (55)
Width
1213.5 mm
Height
684.3 mm
Storage temperature (T-T)
10 – 90 °C
Depth
73.1 mm
Weight
21.2 kg
Wall mountable
Power consumption (standby)
0.5 W
AC input voltage
100 – 240 V
Power consumption (typical)
220 W
Package width
1398 mm
Package depth
257 mm
Package height
844 mm