SKU: AVRL-16A01RY-CS01B
Producator: Njoy
Descriere
AVR nJoy Royer 16A Faze Monofazat / trifazat Amperaj maxim 16A Tensiunea de intrare acceptata 175V – 250V Frecventa nominala 50/60Hz Protectii Intrerupere la subtensiune– 175V Reconectare la subtensiune– 185V Intrerupere la supratensiune— 250V Reconectare la supratensiune– 245V Functie de intarziere la pornire 180s Ecran Ecran LCD Priza iesire 1 x Schuko Alte caracteristici Potrivit pentru unitati de aer conditionat de pana la 12,000 Btu Potrivit pentru frigidere, congelatoare, VISI coolers, TV, etc Deconectare / reconectare automata la supratensiune Deconectare / reconectare automata la subtensiune Functia de intarziere la pornire elimina tensiunile tranzitorii care pot afecta functionarea echipamentelor Ecran digital si LED-uri Diimensiuni 115 x 180 x 60 mm Greutate 0.8 kg
SKU: AVRL-16A01RY-CS01B Categorie:
Specificații
Display
LCD
Capacitate putere AVR
500 VA
Conectori Schuko
1
Master (outer) case length
395 mm
Input frequency
50/60 Hz
Products per master (outer) case
12 pc(s)
Master (outer) case gross weight
12 kg
AC outlet types
Type F
AC outlets quantity
1 AC outlet(s)
Master (outer) case height
245 mm
Master (outer) case width
365 mm
Maximum input current per phase
16 A
Destinatie:
Consumer
Display LCD
Da
Putere
1600W
Nominal input voltage
175 – 250 V
Output voltage
195 – 250 V
Power protection features
Over voltage, Under voltage
Number of phases
3
Height
60 mm
Product colour
White
Built-in display
Yes
Manual
Yes
LED indicators
Width
180 mm
Package width
75 mm
Compliance certificates
CE, RoHS
Package depth
175 mm
Package height
190 mm
Weight
800 g
Depth
115 mm
Operating temperature (T-T)
10 – 90 °C
Operating relative humidity (H-H)
-10 – 40%