Stabilizator de tensiune Serioux Relay 101-1000VA, putere 1000VA/600W, tip releu,
Descriere
Stabilizator de tensiune Serioux Relay 101-1000VA, putere 1000VA/600W, tip releu, transformator toroidal, interval tensiune intrare 150V ~ 260V, interval frecvența intrare 45Hz ~ 65Hz, tensiune de ieșire 230V, precizie de ieșire +4,-8%, priza: 1x Schuko, distorsiuni 97%, timp de intarziere 6/180 secunde selectabile, protectie Înaltă tensiune, joasă tensiune, supraîncălzire, supracurent, scurtcircuit, clasa IP20, nivel de zgomot <65dB (la 1m distanta), umiditatea de funcționare max 95%, non-condens, temperatura de operare -20°C ~ 40°C, Dimensiuni 232 x 123 x 163 mm
Specificații
| Putere | 1000W |