Stabilizator de tensiune Serioux Relay 101-2000VA, putere 2000VA/1200W, tip releu,
Producator:
Serioux
De ce să alegi LEADtech.ro?
Comenzi predate curierului in aceeasi zi pana in ora 15:00
vezi detalii
Retur in 14 zile
vezi detalii
Disponibilitate:
În stoc
În stoc
in stoc
Descriere
Stabilizator de tensiune Serioux Relay 101-2000VA, putere 2000VA/1200W, tip releu, transformator toroidal, interval tensiune intrare 150V ~ 260V, interval frecvența intrare 45Hz ~ 65Hz, tensiune de ieșire 230V, precizie de ieșire +4,-8%, prize: 2x Schuko, distorsiuni 97%, timp de intarziere 6/180 secunde selectabile, protectie Înaltă tensiune, joasă tensiune, supraîncălzire, supracurent, scurtcircuit, clasa IP20, nivel de zgomot <65dB (la 1m distanta), umiditatea de funcționare max 95%, non-condens, temperatura de operare -20°C ~ 40°C
Specificații
| Display LCD | Nu |
|---|---|
| Destinatie: | Consumer |
| Putere | 1200W |