Suport Monitor de Birou Dual, Neomounts by Newstar FPMA-D700DDV, 10"
SKU: FPMA-D700DDV
Producator: Neomounts
Disponibilitate:
Doar 2 rămase în stoc
Doar 2 rămase în stoc
in stoc
Credit module tbi bank 3.4.1
177.52 Lei x 4 rate
Descriere
Neomounts by Newstar FPMA-D700DDV has two pivot points and is suitable for screens up to 27″ (69 cm). The weight capacity of this product is 6 kg each screen. The desk mount is suitable for screens that meet VESA hole pattern 75×75 or 100x100mm. Different hole patterns can be covered using Neomounts by Newstar VESA adapter plates.
SKU: FPMA-D700DDV Categorie:
Specificații
Tip miscare suport
3-movement
Max-Weight
30-Kg
Products per master (outer) case
2 pc(s)
Rotating
Yes
Tilt adjustment
Yes
Tilt angle range
0 – 180°
Swivel angle range
0 – 180°
Number of displays supported
2
Master (outer) case length
360 mm
Master (outer) case height
325 mm
Tip suport
Reglabil
Sistem rotativ
Da
Dimensiune VESA minima
75 x 75 mm
Dimensiune VESA maxima
100 x 100 mm
Nr ecrane suportate
2
Angle of rotation
360°
Mounting-Type
Desk
Maximum screen size
68.6 cm (27)
Minimum VESA mount
75 x 75 mm
Maximum VESA mount
100 x 100 mm
Height adjustment type
Manual
Minimum screen size
25.4 cm (10)
Swivel angle
180°
Maximum weight capacity
6 kg
Master (outer) case net weight
14 kg
Mounting
Freestanding/Grommet
Products per pallet (EU)
30 pc(s)
Height adjustment range
0 – 700 mm
Depth adjustment range
0 – 130 mm
Master (outer) case width
740 mm
Master (outer) case gross weight
15 kg
Maximum weight capacity (per display)
6 kg
Montare
Birou
Marime maxima ecran
sub 30"
Greutate maxima suportata
sub 10 kg
Product colour
Black
Country of origin
Taiwan
Package height
133 mm
Height adjustment
Swivelling
Housing material
Steel
Weight
5.7 kg
Package weight
6.5 kg
Depth
130 mm
Package width
712 mm
Harmonized System (HS) code
Package depth
327 mm
Height
700 mm
Panel mounting interface
100 x 100,75 x 75 mm