Suport monitor de birou Neomounts NS-DPOS100BLACK; pentru display-uri cu diagonale
SKU: NS-DPOS100BLACK
Producator: Neomounts
Disponibilitate:
Doar 2 rămase în stoc
Doar 2 rămase în stoc
in stoc
Credit module tbi bank 3.4.1
57.85 Lei x 4 rate
Descriere
SKU: NS-DPOS100BLACK Categorie:
Specificații
Mvmt-Type
Fixed
VESA
100×100
Cable management
Yes
Rotating
Yes
Swivel angle range
0 – 360°
Tilt adjustment
Number of displays supported
1
Master (outer) case width
305 mm
Products per master (outer) case
8 pc(s)
Master (outer) case net weight
15.5 kg
Tip suport
Reglabil
Sistem rotativ
Da
Dimensiune VESA minima
75 x 75 mm
Dimensiune VESA maxima
100 x 100 mm
Nr ecrane suportate
1
Angle of rotation
360°
Mounting-Type
Desk
Minimum VESA mount
75 x 75 mm
Maximum VESA mount
100 x 100 mm
VESA mount included
Swivel angle
360°
Maximum screen size
81.3 cm (32)
Minimum screen size
25.4 cm (10)
Products per pallet (EU)
80 pc(s)
Master (outer) case length
520 mm
Maximum weight capacity
15 kg
Height adjustment range
0 – 440 mm
Tilt angle range
Package net weight
1.9 kg
Master (outer) case height
553 mm
Master (outer) case gross weight
15.5 kg
Montare
Birou
Marime maxima ecran
N/A
Greutate maxima suportata
intre 11 si 30 kg
Maximum weight capacity (per display)
15 kg
Mounting
Bolt-through
Product colour
Black
Country of origin
China
Package height
100 mm
Weight
1.44 kg
Height adjustment
Swivelling
Housing material
Steel
Package width
115 mm
Height
44 mm
Harmonized System (HS) code
Package weight
19 kg
Package depth
501 mm
Panel mounting interface
100 x 100,75 x 75 mm