Suport perete Neomounts WL40S-850BL16; pentru display-uri cu diagonale 40"-70", sistem
SKU: WL40S-850BL16
Producator: Neomounts
Credit module tbi bank 3.4.1
133.41 Lei x 4 rate
Descriere
SKU: WL40S-850BL16 Categorie:
Specificații
VESA
600×400
Mvmt-Type
Tilt
Master (outer) case length
198 mm
Master (outer) case net weight
18.9 kg
Swivel angle range
-45 – 45°
Cable management
Yes
Rotating
Yes
Pivot angle
-3 – 3°
Tilt adjustment
Number of displays supported
1
Mounting kit
Mounting-Type
Wall
Master (outer) case gross weight
2.41 kg
Products per master (outer) case
3 pc(s)
Tip suport
Fix
Sistem rotativ
Nu
Dimensiune VESA minima
N/A
Dimensiune VESA maxima
600 x 400 mm
Nr ecrane suportate
1
Maximum screen size
177.8 cm (70)
Minimum VESA mount
200 x 100 mm
Maximum VESA mount
600 x 400 mm
Minimum screen size
101.6 cm (40)
Lockable
Not lockable
Angle of rotation
Products per pallet (EU)
60 pc(s)
Package net weight
7.8 kg
Number of wrenches included
Hex key included
Swivel angle
40°
Tilt angle range
-2 – 12°
Distance to the wall (min)
4.7 cm
Maximum weight capacity
45 kg
Distance to the wall (max)
55.5 cm
Master (outer) case width
756 mm
Master (outer) case height
386 mm
Montare
Perete
Marime maxima ecran
intre 61 si 80"
Greutate maxima suportata
intre 31 si 50 kg
Product colour
Black
Quantity per pack
1 pc(s)
Country of origin
China
Depth
47 mm
Swivelling
Housing material
Steel
Package weight
7.8 kg
Height
436 mm
Package height
60 mm
Weight
6.2 kg
Height adjustment
No
Harmonized System (HS) code
Width
710 mm
Package depth
366 mm
Package width
736 mm