Suport TV de perete Neomounts by Newstar Select, NM-W25BLACK, tip
SKU: NM-W25BLACK
Producator: Neomounts
Disponibilitate:
Doar 2 rămase în stoc
Doar 2 rămase în stoc
in stoc
Descriere
Suport TV de perete Neomounts by Newstar Select, NM-W25BLACK, tip fix, 10″-30″, negru
Specifications
General
Min. screen size*
10 inch
Max. screen size*
30 inch
Min. weight
0 kg
Max. weight
25 kg
Screens
1
VESA pattern
75×75, 100×100, 100×200 mm
VESA minimum
75×75 mm
VESA maximum
100×100 mm
Distance to wall
1,3 cm
Functionality
Type
Fixed
Height adjustment
           : None
SKU: NM-W25BLACK Categorie:
Specificații
Tip miscare suport
Fixed
Montare perete
200×100
Number of displays supported
1
Master (outer) case gross weight
12.3 kg
Products per master (outer) case
40 pc(s)
Mounting-Type
Wall
Tip suport
Fix
Sistem rotativ
Nu
Dimensiune VESA minima
75 x 75 mm
Dimensiune VESA maxima
100 x 100 mm
Nr ecrane suportate
Minimum VESA mount
75 x 75 mm
Maximum VESA mount
100 x 100 mm
Minimum screen size
25.4 cm (10)
Maximum screen size
76.2 cm (30)
Maximum weight capacity
25 kg
Master (outer) case width
259 mm
Master (outer) case length
259 mm
Master (outer) case height
270 mm
Master (outer) case net weight
10.4 kg
Package net weight
300 g
Distance to the wall (max)
1.3 cm
Products per pallet (EU)
960 pc(s)
Montare
Perete
Marime maxima ecran
sub 30"
Greutate maxima suportata
intre 11 si 30 kg
Product colour
Black
Package width
120 mm
Package height
120 mm
Country of origin
China
Package depth
25 mm
Housing material
Steel
Package weight
300 g
Harmonized System (HS) code
Weight
380 g
Maximum weight capacity (per display)
Panel mounting interface
100 x 100,75 x 75 mm