SKU: R-PF650D-HA0B-EU
Producator: Deepcool
Credit module tbi bank 3.4.1
50.81 Lei x 4 rate
Descriere
Sursa DEEPCOOL PF650 650W 80 PLUS Standard, Active PFC+Double tube forward, Eficienta 85% sub incarcare tipica, Protectie OPP/OVP/SCP/UVP
SKU: R-PF650D-HA0B-EU Categorie:
Mean time between failures (MTBF)
100000 h
Certificare 80 Plus
80 PLUS
Total power
650 W
Motherboard power connector
20+4 pin ATX
6
EPS power connector (4+4 pin)
Yes
ATX power connector (20+4 pin)
ATX
Power protection features
Over power, Over voltage, Short circuit
Peripheral (Molex) power connectors (4-pin)
80 PLUS certification
80 PLUS White
SATA power cable length
450 mm
Peripheral (Molex) power cable length
900 mm
Bearing technology
Hypro Bearing
Efficiency
85%
PSU-Power
650 W
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Width
150 mm
Height
86 mm
Depth
140 mm
AC input voltage
230 V