SKU: NGDP HA-1000BA3 WHITE
Producator: 1st player
Credit module tbi bank 3.4.1
159.92 Lei x 4 rate
Descriere
SURSA 1STPLAYER NGDP PLATIUM 1000W WHITE
SKU: NGDP HA-1000BA3 WHITE Categorie:
Specificații
Recomandat Gaming
Da
Modular
Yes
Efficiency
80Plus-Gold
Putere sursă
1000 W
PSU Type
ATX
Iluminare RGB
Nu
Conectivitate
Full – Modular
Certificare 80 Plus
80 PLUS Gold
PSU-Power
1000 W
20+4 Pin ATX
1
6+2 PCI-E
4
-12V
0.3 A
Rail +12V
1
Numar de ventilatoare
1 x 120 mm
PFC
Activ
Dimensiuni
140 x 150 x 86 mm
+5V
20 A
+3.3V
20 A
Permite Wire Management
Da
4+4 Pin ATX/EPS
2
16 Pin PCI-E
Permite Asamblare
Premium
Certificare
80+ Platinum
+5Vsb
3 A
Tip sursa
ATX 3.1
Protectii
UVP, OVP, OPP, SCP, OCP, OTP
Molex
SATA
3
Sursa Modulara
Da, Full Modulara
Voltaj/Amperaj
100-240V/ 50-60Hz, 15 – 7.5A
Eficienta
93.28 %
+12V 1
108 A