SKU: HA-750AA2
Producator: 1st player
Credit module tbi bank 3.4.1
56.81 Lei x 4 rate
Descriere
Sursa PC 1stPlayer 750W, 80 PLUS Bronze si certificat Bronze Cybenetics, ATX 3.1, PCIe 5.1, HA-750AA2, negru
SKU: HA-750AA2 Categorie:
Specificații
PSU Type
ATX
Recomandat Gaming
Da
Iluminare RGB
Nu
Certificare 80 Plus
No Certification
PSU-Power
750 W
Conectivitate
N/A
Sursa Modulara
Nu
Certificare
80+ Bronze
20+4 Pin ATX
1
-12V
0.3 A
Rail +12V
1
Putere sursă
750 W
PFC
Activ
4+4 Pin ATX/EPS
2
Numar de ventilatoare
1 x 140 mm
6+2 PCI-E
3
+5V
15 A
+3.3V
15 A
SATA
4
Molex
2
+12V 1
62.5 A
+5Vsb
3 A
Tip sursa
ATX 3.1
12V-2x6 PCI-E
Voltaj/Amperaj
200 – 240 V, 50/60 Hz
Protectii
OVP, OPP, SCP, OTP, OCP, UVP
Dimensiuni
145 x 150 x 86 mm
Eficienta
89.61%