SKU: NGDP HA-850BA4 WHITE
Producator: 1st player
Credit module tbi bank 3.4.1
106.91 Lei x 4 rate
Descriere
Sursa PC 1stPlayer 850W, 80 PLUS® Gold, Full Modular, ATX 3.1, PCIe 5.1, MES ID, NGDP HA-850BA4-Wh, alb
SKU: NGDP HA-850BA4 WHITE Categorie:
Specificații
PSU Type
ATX
Purpose
PC
Fan diameter
12 cm
Peripheral (Molex) power connectors (4-pin)
Conectivitate
Full – Modular
Iluminare RGB
Nu
Certificare 80 Plus
80 PLUS Gold
Modular
Yes
Power supply unit (PSU) form factor
ATX
Motherboard power connector
24-pin ATX
Cabling type
Fully-Modular
Power Factor Correction (PFC) type
Active
80 PLUS certification
80 PLUS Gold
Bearing technology
FDB
Cable tie(s) included
Yes
Total power
850 W
ATX version
3.1
Cooling type
Semi-passive
PSU-Power
850 W
PFC
Active
Efficiency
88.4%
Product colour
White
Width
140 mm
Depth
150 mm
Height
86 mm
Country of origin
China
On/off switch
Warranty-Period
10 year(s)
AC input voltage
100 – 240 V