SKU: SPPS-TP-700
Producator: Spacer
Credit module tbi bank 3.4.1
49.77 Lei x 4 rate
Descriere
Sursa Spacer ATX True Power TP700 (700W for 700W GAMING PC), PFC activ, fan 120mm, 2x PCI-E (6), 5x S-ATA, 1x P8 (4+4), retail box, „SPPS-TP- 700”
SKU: SPPS-TP-700 Categorie:
Certificare 80 Plus
80 PLUS Bronze
Combined power (+3.3V)
100 W
Combined power (+5V)
100 W
Combined power (+5Vsb)
12.5 W
Max output current (+5Vsb)
2.5 A
Motherboard power connector
20+4 pin ATX
CPU power connector (4+4 pin)
Yes
ATX power connector (20+4 pin)
2
Max output current (+3.3V)
18 A
Max output current (+12V)
0.5 A
Total power
700 W
Combined power (+12V)
6 W
Max output current (+12V1)
29 A
Max output current (+12V2)
29 A
Max output current (+5V)
19 A
Putere sursă
700 W
PSU-Power
700 W
AC input voltage
230 V
Standard
20+4 Pin ATX
1
4+4 Pin ATX/EPS
5
+5V
15 A
Permite Wire Management
+5Vsb
2 A
Voltaj/Amperaj
100-240Vac
+3.3V
14 A
Numar de ventilatoare
Tip sursa
ATX V2.3
-12V
0.2 A
+12V 2
19 A
+12V 1
20 A