LED TV DIAMANT 24HL4300H/C, 24" D-LED, HD Ready (720p) Very
SKU: 24HL4300H/C
Producator: Horizon
Credit module tbi bank 3.4.1
83.52 Lei x 4 rate
Descriere
LED TV DIAMANT 24HL4300H/C, 24″ D-LED, HD Ready (720p) Very Narrow Design (12mm), CME 100Hz, DVB-T2/C, Contrast 3000:1, 200 cd/m², 1xCI+, 3xHDMI (v1.4), 2xUSB (v2.0), 1xAV IN, 1xCOAXIAL, USB Player (AVI, MKV, H.265/HEVC, JPEG, MP3, MP4, 3GP, ASF, WMV, VOB, DAT), VESA 100 x 100 mm, M4, Twin-Foot Stand, Black
SKU: 24HL4300H/C Categorie:
Specificații
Tip TV
Non-Smart TV
Culoare TV
Negru
TV-Design
Slim
Rezoluție TV
HD
TV-Screen-Size
24"-|-61-cm
Tehnologie display TV
LED
USB TV
2
Ambilight
Nu
HDR
Nu
Tip display TV
Plat
Sistem de operare TV
VESA TV
75*75
Tech-3D
No
WiFi
No
Segment
Consumer
Refresh rate
50Hz