LED TV DIAMANT SMART 43HL4331F/C, 109 cm, Full HD, Alb,
SKU: 43HL4331F/C
Producator: Horizon
Credit module tbi bank 3.4.1
180.42 Lei x 4 rate
Descriere
LED TV DIAMANT SMART 43HL4331F/C, 43″ D-LED, FULL HD (1080p), CME 200Hz, DVB-S2/T2/C, Contrast 3000:1, 300 cd/m², 1xCI+, 3xHDMI (v1.4), 2xUSB (v2.0), 1x AV IN, 1x AUX, 1x Optic, USB Player (AVI, MKV, H.265/HEVC, JPEG, MP3, MP4, 3GP, ASF, WMV, VOB, DAT), VESA 200 x 200 mm, M6, Twin- Foot Stand, White
SKU: 43HL4331F/C Categorie:
Specificații
Tip TV
Smart TV
Culoare TV
Alb
TV-Design
Frameless
Rezoluție TV
FHD
TV-Screen-Size
43"-|-109-CM
Diagonala TV
81 – 110 cm
USB TV
2
Ambilight
Nu
HDR
Nu
VESA TV
Tip display TV
Plat
Tehnologie display TV
DLED
Tech-3D
No
WiFi
Yes
Segment
Consumer
Refresh rate
60Hz