LED TV DIAMANT SMART 24HL4330H/C, 60 cm, HD, VIDAA
SKU: 24HL4330H/C
Producator: Horizon
Credit module tbi bank 3.4.1
106.71 Lei x 4 rate
Descriere
LED TV DIAMANT SMART 24HL4330H/C, 24″ D-LED,HD-Ready (720p), CME 200Hz, DVB-S2/T2/C, Contrast 3000:1, 200 cd/m², 1xCI+, 3xHDMI (v1.4), 2xUSB (v2.0), 1x AV IN, 1x AUX, 1x Optic, USB Player (AVI, MKV, H.265/HEVC, JPEG, MP3, MP4, 3GP, ASF, WMV, VOB, DAT), VESA 100 x 100 mm, M4, Dark Silver Twin-Foot Stand, Black
SKU: 24HL4330H/C Categorie:
Specificații
Tip TV
Smart TV
TV-Design
Slim
Rezoluție TV
HD
TV-Screen-Size
24"-|-61-cm
Tehnologie display TV
LED
USB TV
2
Ambilight
Nu
HDR
Nu
Tip display TV
Plat
VESA TV
75*75
Tech-3D
No
WiFi
Yes
Segment
Consumer
Culoare TV
Negru/Argintiu
Refresh rate
50Hz