SKU: 55HL5530U/C
Producator: Horizon
Credit module tbi bank 3.4.1
271.51 Lei x 4 rate
Descriere
LED TV DIAMANT SMART 55HL5530U/C, 55″ D-LED, 4K UHD, CME 400Hz, DVB- S2/T2/C, Contrast 3000:1, 260 cd/m², 1xCI+, 3xHDMI (v2.0), 2xUSB (v2.0) + 1x USB (v3.0), AV (Mini), AUX, Optical, USB Player (AVI, MKV, H.265/HEVC, JPEG, MP3, MP4, 3GP, ASF, WMV, VOB, DAT),VESA 200 x 200 mm, M6, Twin-Foot Stand, Black
SKU: 55HL5530U/C Categorie:
Specificații
Tip TV
Smart TV
Culoare TV
Negru
TV-Design
Slim
Rezoluție TV
4K
TV-Screen-Size
55"-|-140-cm
Diagonala TV
126 – 150 cm
USB TV
3
Ambilight
Nu
VESA TV
Tip display TV
Plat
Tehnologie display TV
DLED
Tech-3D
No
WiFi
Yes
Segment
Consumer
HDR
HDR10
Refresh rate
60Hz