LED TV HORIZON 40HL7590F/D, 40" D-LED, FHD (1080p), CME 200Hz,
SKU: 40HL7590F/D
Producator: Horizon
Credit module tbi bank 3.4.1
174.82 Lei x 4 rate
Descriere
LED TV HORIZON 40HL7590F/D, 40″ D-LED, FHD (1080p), CME 200Hz, DVB- S2/T2/C, Contrast 3000:1, 300 cd/m2, Google TV, Google Cast + Google Assistant + BT5.0, 1x LAN (RJ45), 1x CI+, 3x HDMI (v1.4), 2x USB (v2.0), 1x Optic, VESA 200 x 200 mm, M6, Double Neck-Foot Stand, Black
SKU: 40HL7590F/D Categorie:
Specificații
Tip TV
Smart TV
Culoare TV
Negru
TV-Design
Slim
Rezoluție TV
FHD
TV-Screen-Size
40"-|-102-cm
Tehnologie display TV
LED
Diagonala TV
81 – 110 cm
USB TV
2
Ambilight
Nu
HDR
Nu
VESA TV
Tip display TV
Plat
Tech-3D
No
WiFi
Yes
Segment
Consumer
Sistem de operare TV
Google TV
Refresh rate
60Hz