LED TV HORIZON 4K-GTV 43HL7590U/D, 43" D-LED, 4K Ultra HD
SKU: 43HL7590U/D
Producator: Horizon
Credit module tbi bank 3.4.1
223.27 Lei x 4 rate
Descriere
LED TV HORIZON 4K-GTV 43HL7590U/D, 43″ D-LED, 4K Ultra HD (2160p), Dolby Vision HDR / HDR10 / HLG + MicroDimming, Digital TV-Tuner DVB- S2/T2/C, CME 400Hz, Googlecast + Google Assistant + BT, Contrast 3000:1, 300 cd/m2,1x LAN (RJ45), 1x CI+, 2x HDMI (v2.0), 2x HDMI (v2.1), 2x USB (v2.0),1x AV IN(Mini), 1x Optic, Dolby Atmos, VESA 200 x 200 mm, M6, Twin-Foot Stand, Black
SKU: 43HL7590U/D Categorie:
TV-Design
Frameless
TV-Screen-Size
43"-|-109-CM
Tehnologie display TV
LED
HDR
Da
Consumer
Sistem de operare TV
Google TV
Refresh rate
60Hz