QLED TV HORIZON SMART 43HQ8560U/D, 43" D-LED, 4K Ultra HD,
SKU: 43HQ8560U/D
Producator: Horizon
Credit module tbi bank 3.4.1
203.81 Lei x 4 rate
Descriere
QLED TV HORIZON SMART 43HQ8560U/D, 43″ D-LED, 4K Ultra HD, DVB-S2/T2/C, CME 800Hz, TiVo, Contrast 3000:1, 250 cd/m2, 1x CI+, 3x HDMI (v2.1), 2x USB(v2.0), 1x Optic, 1x AUX, 1x LAN(RJ45), USB Player (AVI,MKV, H.265/HEVC, JPEG), HDR10, Dolby Vision + Dolby Atmos, Hotel TV Mode (Passive), VESA 100 x 100 mm, M4, Middle Stand, Ultra Narrow Design (5mm), Black
SKU: 43HQ8560U/D Categorie:
TV-Design
Slim
TV-Screen-Size
43"-|-109-CM
Tehnologie display TV
QLED
HDR
HDR10
Refresh rate
60Hz