SKU: FWD-77A80L
Producator: Sony
Disponibilitate:
Doar 2 rămase în stoc
Doar 2 rămase în stoc
in stoc
Credit module tbi bank 3.4.1
951.58 Lei x 24 rate
Descriere
SKU: FWD-77A80L Categorie:
Display technology
OLED
Wi-Fi Direct
Depth (with stand)
385 mm
Flat
Screen mirroring
Web browser
Depth (without stand)
54 mm
4
Audio (L/R) in
1
Panel mounting interface
300 x 300 mm
Digital audio optical out
Apple AirPlay 2 support
Auto volume leveller
Energy efficiency class (SDR)
E
RMS rated power
60 W
Energy efficiency class (HDR)
G
Enhanced Audio Return Channel (eARC)
Built-in Chromecast
Number of speakers
5
Parental control
Consumer Electronics Control (CEC)
BRAVIA Sync
24p support
4K Ultra HD upscaling
Browsing
Composite video in
Native refresh rate
120 Hz
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
121 kWh
Operating system version
10
Audio decoders
DTS, Dolby Atmos, DTS Digital Surround
1000 pages
USB recording
RF ports quantity
Motion interpolation technology
OLED Motion
Audio output channels
3.2 channels
Sound modes
Dolby Audio, Sports, Music, Standard, Cinema, Dialog
Bluetooth profiles
A2DP, HID, HOGP, AVRCP, SPP
Stand colour
Silver
High Dynamic Range (HDR) technology
High Dynamic Range 10 (HDR10), Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG)
Energy consumption (HDR) per 1000 hours
142 kWh
Width (with stand)
1722 mm
Height (with stand)
1027 mm
Weight (with stand)
36 kg
Width (without stand)
1722 mm
Height (without stand)
998 mm
Weight (without stand)
34.8 kg
Stand width
138.5 cm
Diagonala
77"
Bluetooth version
4.2
Wi-Fi standards
802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
Cables included
AC
Ethernet LAN (RJ-45) ports
Remote control included
3840 x 2160 pixels
Country of origin
Vietnam
Voice control
Headphone outputs
0
AC input frequency
50 Hz
AC input voltage
220 – 240 V
Power consumption (standby)
0.5 W
Package depth
188 mm
Analog signal format system
NTSC 3.58, NTSC 4.43, PAL B, PAL D, PAL G, SECAM B, SECAM D, SECAM G, SECAM K
Display diagonal
195.6 cm (77)
Display diagonal (metric)
195 cm
Package width
1858 mm
Package height
1130 mm