APC Back-UPS 950VA, 230V, AVR, IEC Socke
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
În stoc
588,99 lei 733,99 lei
În stoc
Descriere
APC Back-UPS 950VA, 230V, AVR, IEC Sockets
Specificații
| Culoare | Negru |
|---|---|
| USB-Port | Yes |
| Operating altitude | 0 – 3000 m |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Response time | 6 ms |
| Surge protection | Yes |
| Audible alarm(s) | Yes |
| Tip UPS | Line Interactive |
| Capacitate putere UPS | 540W |
| Capacitate Rack: | None |
| Ecran LCD | Nu |
| Port USB | Da |
| UPS topology | Line-Interactive |
| Output frequency | 50/60 Hz |
| AC outlet types | C13 coupler |
| Power plug | C14 coupler |
| AC outlets quantity | 6 AC outlet(s) |
| USB port type | USB Type-B |
| Waveform | Sine |
| Input operation voltage (max) | 300 V |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | Yes |
| Output voltage regulation | 10% |
| Typical backup time at full load | 1 min |
| Output operation voltage (max) | 230 V |
| Form factor | Compact |
| Output operation voltage (min) | 230 V |
| Input operation voltage (min) | 140 V |
| Output frequency regulation | 0.5 Hz |
| Surge energy rating | 273 J |
| Audible alarm modes | Low battery alarm |
| Typical backup time at half load | 6.5 min |
| Output power capacity | 0.95 kVA |
| Output power | 520 W |
| Input power factor | 0.54 |
| Protectie supratensiune | Da |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Width | 120 mm |
| Battery technology | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Weight | 6.1 kg |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| LED indicators | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85078000 |
| Cable length | 1.2 m |
| Package height | 250 mm |
| Cables included | Input power cable |
| Battery recharge time | 8 h |
| Storage temperature (T-T) | -15 – 40 °C |
| Noise level | 40 dB |
| Height | 160 mm |
| Battery life (max) | 2 year(s) |
| International Protection (IP) code | IP20 |
| Certification | CB Meet EN62040-1 / CE / IEC-62040-1 / IEC-62040-2 |
| Depth | 355 mm |
| Package width | 197 mm |
| Package depth | 430 mm |
| Package weight | 6.6 kg |
| Tip | Line-interactive |
| Tensiune de alimentare | 230 VAC |
| Baterie | Sealed Lead-acid |
| Atentionari Baterie slaba | Da |
| Display | Nu |
| Numar baterii | 1 |
| Alarme sonore | Da |
| IEC C13 | 6 |
| Timp incarcare | 8 ore |
| Dimensiuni | 355 x 160 x 120 mm |
| Putere | 950 VA |
| Incarcare | 520 W |
| Timp de transfer | 6 ms tipic : 10 ms maximum |
| Greutate | 6.1 Kg |
| Altii | 1x USB 2.02x Ethernet LAN (RJ-45) |
| Producator | APC |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.
Nu există recenzii încă.