APC Easy UPS BVX 1600VA, 230V, AVR, Schuko Sockets
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
Stoc furnizor. Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati
796,99 lei 986,98 lei
Stoc furnizor. Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati
Descriere
APC Easy UPS BVX 1600VA, 230V, AVR, Schuko Sockets
Easy UPS provides power protection for unstable power conditions, ensuring consistent and reliable connectivity at the most critical moments.
Specificații
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Capacitate putere UPS | 900W |
| Greutate | 10.2 kg |
| Response time | 6 ms |
| Power plug | Type F |
| Surge protection | Yes |
| Audible alarm(s) | Yes |
| Tip UPS | Line Interactive |
| Capacitate Rack: | None |
| Ecran LCD | Nu |
| Port USB | Nu |
| UPS topology | Line-Interactive |
| Output power | 900 W |
| Output frequency | 50/60 Hz |
| Waveform | Sine |
| Input operation voltage (max) | 300 V |
| AC outlet types | Type F |
| Cold start | Yes |
| Input operation voltage (min) | 140 V |
| Surge energy rating | 273 J |
| Output power capacity | 1.6 kVA |
| Operating altitude | 0 – 914.4 m |
| Non-operating altitude | 0 – 914.4 m |
| Montare in rack | Nu |
| Form factor | N/A |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Width | 140 mm |
| Height | 190 mm |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| LED indicators | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85078000 |
| Cable length | 1.2 m |
| Package width | 235 mm |
| Cables included | Input power cable |
| Storage temperature (T-T) | -15 – 40 °C |
| Depth | 390 mm |
| Battery recharge time | 6 h |
| Certification | CE, EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2 |
| Weight | 10.2 kg |
| Package depth | 495 mm |
| Package height | 297 mm |
| Package weight | 11.2 kg |
| Tip | Line-interactive |
| Atentionari Baterie slaba | Da |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | Da |
| Baterie | Lead-acid |
| Alarme sonore | Da |
| Incarcare | 900 W |
| Putere | 1600 VA |
| Tensiune de alimentare | 180 – 266 VAC50/60 Hz +/- 5 Hz auto sensing |
| Caracteristici display | LED Status display with on line : on battery |
| Timp de transfer | 6 ms typical : 10 ms maximum |
| Dimensiuni | 190 x 140 x 390 mm |
| Altele | Lungime cablu alimentare: 1.22 m |
| Schuko | 4x |
| Producator | APC |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.
Nu există recenzii încă.