SOCOMEC NeTYS PR-RT 1700VA/1350W 230V 50/60Hz, Line-Interactive UPS with AVR,
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
În stoc
1.816,98 lei 2.580,99 lei
În stoc
Descriere
SOCOMEC NETYS PR este soluția ideală pentru protejarea serverelor mici, a echipamentelor de rețea și a echipamentelor periferice.
Port USB și protocol HID ca standard pentru interfațare directă cu sisteme Windows®, fără a fi nevoie de un specialist suplimentar în domeniul software.
Gamă largă de protocoale de comunicații disponibile opțional (inclusiv JBUS, TCP/IP și SNMP) pentru integrarea în rețele LAN sau sisteme de management al clădirilor (building management systems – BMS).
Funcție de segmentare a sarcinii, pentru prioritizarea sarcinilor și gestionarea situațiilor critice.
– Oprire de urgență EPO (Emergency Power Off – Întrerupere de urgență a alimentării).
– Conexiuni RS232 avansate pentru managementul sursei de alimentare și închiderea locală / de la distanță a aplicațiilor
Mentenanță simplificată și posibilitate de înlocuire a bateriei în timpul funcționării („hot swap”), fără oprirea altor aplicații.
Specificații
| Culoare | Gri |
|---|---|
| USB-Port | Yes |
| Capacitate putere UPS | 1350W |
| RJ-45 | Da |
| Cooling type | Active |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Serial ports quantity | 1 |
| ECO mode | Yes |
| RS-232 ports | 1 |
| Tip UPS | Line Interactive |
| Capacitate Rack: | 2U |
| Ecran LCD | Da |
| Port USB | Da |
| UPS topology | Line-Interactive |
| Output frequency | 50/60 Hz |
| Number of input phases | 1 |
| Number of output phases | 1 |
| Efficiency | 98% |
| Efficiency (ECO mode) | 98% |
| Power protection features | Overload, Short circuit |
| AC outlet types | C13 coupler |
| Power plug | C14 coupler |
| USB port type | USB Type-B |
| Serial interface | Yes |
| Safety | IEC/EN 62040-1, AS 62040.1.1, AS 62040.1.2 |
| Waveform | Sine |
| Input operation voltage (min) | 161 V |
| Input operation voltage (max) | 276 V |
| Output operation voltage (min) | 220 V |
| Output operation voltage (max) | 240 V |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | Yes |
| Output power factor | 0.8 |
| Emergency Power Off (EPO) | Yes |
| Serial interface type | RS-232 |
| Form factor | Rackmount/Tower |
| Rack capacity | 2U |
| AC outlets quantity | 9 AC outlet(s) |
| Output power capacity | 1.7 kVA |
| Output power | 1350 W |
| Typical backup time at full load | 8.4 min |
| Display | Da |
| Weight | 1.8 kg |
| Battery technology | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| Display type | LCD |
| Certification | IEC/EN 62040-2, AS 62040.2 CE, RCM (E2376) |
| Height | 87 mm |
| Depth | 436 mm |
| Tip | Line-interactive |
| Protectie Scurt-Circuit | Da |
| Protectie supraincarcare | Da |
| Baterie | Sealed lead-acid maintenance free |
| Management | Local View |
| RJ-11 | Da |
| IEC C13 | 8 |
| Alarme sonore | Da |
| Greutate | 18 Kg |
| AVR | Da |
| Tensiune de alimentare | 161 V – 276 V |
| Timp mediu de functionare | 6 min – 75% |
| Montare in rack | 2U |
| Altele | Semnal sinusoidal |
| Interfata | RS232USB |
| Putere | 1700 VA |
| Incarcare | 1,35 kW |
| Dimensiuni | 440 x 436 x 87 mm |
| Producator | SOCOMEC |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.
Nu există recenzii încă.