Monitor LG 27" 27GX790A-B.AEU, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 69,
SKU: 27GX790A-B.AEU
Producator: Lg
Credit module tbi bank 3.4.1
186.12 Lei x 24 rate
Descriere
Monitor LG 27″ 27GX790A-B.AEU, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 69, Aspect ratio: 16:9, Panel: OLED, Resolution: 2560×1440, Refresh Rate: 480Hz, Response time GtG: 0.03ms, Brightness (max): 275cd/m², Contrast (static) : 1.5M:1 , Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: DCI-P3 98.5% , Colours: 1.07B, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+15, HAS: 110mm, Pivot: YES, Swivel: -30/30, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB Hub: 1x USB 3.0 up-stream, 2x USB 3.0 down-stream, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
SKU: 27GX790A-B.AEU Categorie:
Specificații
HDMI
Yes
MNT-Screen-Size
27.x"
Pivot
Yes
Wi-Fi
No
LFD-Resolution
FHD
Native aspect ratio
16:9
Plug and Play
Ethernet LAN
No
Built-in USB hub
Anti-glare screen
Cable lock slot
Display surface
Gloss
Market positioning
Gaming
Cable lock slot type
Kensington
Low Blue Light technology
Display technology
OLED
Local dimming
Headphone out
Swivel angle range
-30 – 30°
Power adapter included
DVI port
Rata de aspect
16:9
Ecran Curbat:
Nu
Luminozitate maximă
250 – 349 cd/m2
Webcam
Nu
Boxe integrate
Montare VESA
Da
Portabil
FreeSync
Da
HDR
USB Type-C
Thunderbolt
Culoare monitor
Negru
Diagonala monitor
26 – 29 inch
DisplayPort
AMD FreeSync
Front bezel colour
Black
Detachable stand
Audio input
On Screen Display (OSD)
Energy efficiency class (SDR)
F
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
25 kWh
Number of USB Type-B upstream ports quantity
Picture-in-Picture
Rezolutie monitor
2560 x 1440
USB upstream port type
USB Type-B
Number of upstream ports
1
DisplayPort cable length
1.8 m
HDMI cable length
1.8 m
Tilt angle range
-5 – 15°
Cable management
Screws included
Number of screws
4
Game mode
AMD FreeSync type
FreeSync Premium Pro
FPS counter
Motion blur reduction
Power cable length
Screen shape
Flat
Flicker-free technology
Stand included
Energy consumption (HDR) per 1000 hours
30 kWh
Response time measurement type
GTG (Gray to Gray)
Built-in KVM switch
Screen mirroring
G-Sync
NVIDIA G-SYNC
NVIDIA G-SYNC type
G-SYNC Compatible
Low input lag
USB hub version
2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Sound mirroring
Tip panel
OLED
DisplayPort out quantity
1
Audio cable length
Feet colour
Black
Audio output
Refurbished
USB Type-C DisplayPort Alternate Mode
USB Touch port
PC Audio in
Stylus included
Sun hood included
Dial point
Refresh rate
Peste 300 Hz
Display brightness (typical)
275 cd/m²
Pixel density
111 ppi
Wi-Fi Direct
Remote control batteries included
DisplayPort version
2.1
Installation CD
Panel type
WOLED
HDMI ports quantity
2
VESA mounting
Panel mounting interface
100 x 100 mm
Tilt adjustment
Energy efficiency scale
A to G
Shadow control
Built-in camera
DisplayPorts quantity
Energy efficiency class (HDR)
G
VESA Adaptive Sync support
Frameless design
Timp de răspuns monitor
Sub 1 ms
USB Power Delivery (USB PD)
Adjustable height (max)
11 cm
HDMI version
2.1a
Pogo gender adapter included
Destinat pentru
Gaming
Response time
2ms GTG
Screen-Tech
TN-LEDs
Maximum refresh rate
480 Hz
Swivel arm
Headphone outputs
Headphone connectivity
3.5 mm