SKU: DHI-LDH22-SAI200L
Producator: Dahua
Credit module tbi bank 3.4.1
388.91 Lei x 4 rate
Descriere
Monitor signage Dahua, 21.5″, 250nit, FHD, panel IPS, ELED, 14ms, contrast static 1000:1, mătuire 25%, Android 11, CPU A55*4 1.92GHz, 4GB+ 32GB. Conectivitate: WiFi optional (modul extern), 1xHDMI2.1, 1xUSB- A2.0, 1xUSB-A3.0, 1xTF card (max 128GB), 1xLAN (10M/100M/1000M), IR reciever, Audio 1×3.5mm jack output. Landscape&Portrait, boxe 2x2W, culoare negru, carcasa metal, dimensiuni 519.14×310.6×48.1mm, VESA 100×100, greutate 5.1kg, consum tipic 20W, consum max 25W. Wall mount bracket, power cord, remote control
SKU: DHI-LDH22-SAI200L Categorie:
Specificații
HDMI
1
Culoare
Negru
USB-Port
Yes
Native aspect ratio
16:9
Number of built-in speakers
2
Card reader integrated
Yes
Internal memory
2 GB
Display brightness
250 cd/m²
Ethernet LAN
HDMI ports quantity
1
Contrast ratio (typical)
1000:1
Processor cores
4
Display technology
LED
Processor frequency
1.8 GHz
Internal storage capacity
16 GB
DVI port
No
Energy efficiency class (SDR)
G
RS-232 interface
PC Audio in
Display number of colours
16.78 million colours
RMS rated power
10 W
Response time
8 ms
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
24 kWh
USB ports quantity
2
Bezel width (bottom)
2.1 cm
Panel life
30000 h
Placement supported
Indoor
VESA mounting
Panel mounting interface
100 x 100 mm
Energy efficiency scale
A to G
DisplayPorts quantity
0
Mounting kit
HDMI input ports quantity
Processor family
ARM Cortex
Purpose
Universal
Computer system
Product design
Digital signage flat panel
Processor model
A17
Operating system installed
Android 8.1
Functionare
24/7
OS
Android 11
Haze
≥25%
Diagonala
22"
Luminozitate
250nit
MediaPlayer
Da
Built-in speaker(s)
Built-in processor
Product colour
Black
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Touchscreen
No
Display resolution
1920 x 1080 pixels
Compatible memory cards
MicroSD (TransFlash)
Cables included
AC
Ethernet LAN (RJ-45) ports
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Operating relative humidity (H-H)
10 – 85%
Display diagonal
54.6 cm (21.5)
Power consumption (standby)
0.5 W
Package weight
8 kg
Power consumption (typical)
20 W
Package width
618 mm
Package depth
127 mm
Video formats supported
ASF, AVI, MKV, MOV, MP4, WMV
Audio formats supported
MP3, WAV, WMA
Image formats supported
BMP, GIF, JPEG, JPG, PNG
Package height
410 mm
Bezel width (side)
2.1 cm
Bezel width (top)
Display width
522.7 mm
Display depth
62 mm
Display height
314.2 mm
Display weight
6 kg
Curbat
Nu
Jack
Tip
Business TV
Suprafata
Landscape/Portrait
Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala
Sistem operare
Android 11.0
Procesor:
4 cores A55, 1.92 GHZ
Memorie
RAM 4 GBROM 32 GB
Boxe integrate
USB
1 × USB 2.01 × USB 3.0
RJ45
1 x (10/100/1000 Mbps)
Alimentare
100–240 V 50/60 Hz
Putere consumata stand-by
≤ 0.5 W
Altele
Material: Metal
Wi-Fi
Optional (External Wi-Fi module)
CI Slot
TF
Temperatura de operare
0 °C – +40 °C
Timp de raspuns
14 ms
Tip panel
ELED
Tehnologie
IPS
Diagonala (inch)
21.5 inch
Aspect imagine
16: 9
Intensitate luminoasa
250 cd/m² (typ.)
Reproducere culori
16.7M colors
Contrast tipic
1000:1(typ.)
Putere boxe
2 W
Dimensiune fara suport
519.14 × 310.6 × 48.1 mm
Greutate fara suport
5.1 kg
Putere Consumata
20 W (typ.)25 W (max)