SKU: LH75QMCEBGCXEN
Producator: Samsung
Credit module tbi bank 3.4.1
398.21 Lei x 24 rate
Descriere
Monitor signage SAMSUNG QM75C, 75″, 500nit, 24/7, UHD, panel VA, contrast static 4000:1, mătuire 25%, Tizen 7.0, MagicINFO S10, CPU A72*4, stocare 16GB. Symmetric design, center IR, temperature sensor, Workspace (Microsoft365/VMWare/RDP), auto source switching & recovery, Dicom simulation mode, Director Mode, SmartView+, Upgradable Web-Engine Tizen Enterprise Platform, Smart Calibration, Video Conference Solution. Conectivitate: WiFi, BT, 1xDP1.2, 3xHDMI2.0, HDCP2.2, 2xUSB2.0, 1xRS232C, Audio Out Stereo Mini Jack, RS232C, RJ45. IP5x (Dust proof), Landscape & Portrait, boxe 2x10W, rama 11.5mm T/L/R 12.5mm B, dimensiuni 1681.1×960.1×49.7mm, VESA 400×400, greutate 38.3kg, consum max 231WW. Garantie 3 ani. Necesita suport de perete sau stand mobil; pentru Signage necesita licenta MagicINFO
SKU: LH75QMCEBGCXEN Categorie:
Specificații
Wi-Fi
Yes
USB-Port
Yes
LED backlight
Display brightness
500 cd/m²
Ethernet LAN
HDMI version
2.0
Colour gamut
72%
Display technology
LCD
Panel type
VA
DVI port
No
HDCP
Haze rate
25%
Contrast ratio (typical)
4000:1
RS-232 interface
Dynamic contrast ratio marketing name
Mega Contrast
HDCP version
2.2
Vertical scan range
48 – 75 Hz
Response time
8 ms
Screen shape
Flat
DisplayPort version
1.2
Operating system installed
Tizen
HDMI ports quantity
3
USB ports quantity
2
Audio (L/R) out
1
Placement supported
Indoor
Panel mounting interface
400 x 400 mm
Horizontal scan range
30 – 81 kHz
VESA mounting
Pixel Pitch
0.429 x 0.429 mm
DisplayPorts quantity
1
Flash memory
16000 MB
Purpose
Universal
DisplayPorts in
HDMI input ports quantity
3
Pixel frequency (max)
594 MHz
Power consumption (sleep)
0.5 W
Infrared data port
Product design
Digital signage flat panel
Diagonala
75"
Luminozitate
500nit
Functionare
24/7
OS
Tizen 7
MediaPlayer
Nu
Haze
≥25%
Operating hours (hours/days)
24/7
Bezel colour
Charcoal Black
Operating system version
7.0
Display depth
28.5 mm
Optional features
Bezel width (bottom)
1.34 cm
Bezel width (side)
1.34 cm
Bezel width (top)
Display width
1682.3 mm
Display height
960.4 mm
Display weight
33.4 kg
HD type
4K Ultra HD
BLUETOOTH
Product colour
Black
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Touchscreen
No
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Operating relative humidity (H-H)
10 – 80%
Display resolution
3840 x 2160 pixels
Certification
Class B 60950-1, 62368-1
Package depth
180 mm
AC input voltage
100 – 240 V
AC input frequency
50/60 Hz
Display diagonal
190.5 cm (75)
Display diagonal (metric)
189 cm
Power consumption (typical)
214.5 W
Package width
1839 mm
Package height
1113 mm