SKU: LH46OMBEBGBXEN
Producator: Samsung
Credit module tbi bank 3.4.1
433.33 Lei x 24 rate
Descriere
Monitor signage SAMSUNG OM46B HighBrightness, 46″, 4000nit, 24/7, FHD, panel VA, 6ms, contrast static 6000:1, Tizen 5.0, stocare 8GB. Conectivitate: WiFi, 1xDP1.2, 2xHDMI2.0, HDCP2.2, 1xUSB2.0, 1xLAN, 1xRS232C, 1xIR, HDMI2.0, Audio Out Stereo Mini Jack, RS232C out, RJ45 out. IP5x (Dust proof), Landscape & Portrait, rama 19.9mm even, dimensiuni 1062.0×616.6×54.5mm, VESA 400×400, greutate 18.2kg, consum max 350W. Garantie 3 ani
SKU: LH46OMBEBGBXEN Categorie:
Specificații
Wi-Fi
Yes
USB-Port
Yes
Native aspect ratio
16:9
USB ports quantity
1
RGB colour space
NTSC
Ethernet LAN
HDMI version
2.0
Display technology
LCD
Panel type
VA
DVI port
No
HDCP
RS-232 interface
Dynamic contrast ratio marketing name
Mega Contrast
HDCP version
2.2
TV tuner integrated
No
Response time
6 ms
Vertical scan range
24 – 75 Hz
Panel mounting interface
400 x 400 mm
HDMI ports quantity
2
VESA mounting
Horizontal scan range
15 – 135 kHz
DisplayPorts quantity
1
DisplayPorts in
Internal storage capacity
8 GB
HDMI input ports quantity
2
Power consumption (sleep)
0.5 W
Infrared data port
Product design
Digital signage flat panel
RS-232C
Diagonala
46"
Luminozitate
4000nit
Functionare
24/7
OS
Tizen 5
MediaPlayer
Da
Operating hours (hours/days)
24/7
Contrast ratio (typical)
6000:1
Operating system installed
Tizen 5.0
Display brightness
4000 cd/m²
Colour saturation
72%
Pixel Pitch
0.53 x 0.53 mm
Surface hardness
0
Bezel width (bottom)
1.99 cm
Bezel width (side)
1.99 cm
Bezel width (top)
Display width
1062 mm
Display depth
54.5 mm
Display height
616.6 mm
Display weight
18.2 kg
Audio output
Stereo Mini Jack
Video out
Audio in (mini jack)
Product colour
Black
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Touchscreen
Display resolution
1920 x 1080 pixels
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Operating relative humidity (H-H)
10 – 80%
Ethernet LAN (RJ-45) ports
Display diagonal
116.8 cm (46)
Composite video out
BLUETOOTH
AC input voltage
100 – 240 V
Package weight
23 kg
International Protection (IP) code
IP5X
Power consumption (typical)
350 W
Package width
1189 mm
Package depth
158 mm
Package height
757 mm