SKU: LH37SHCEBGBXEN
Producator: Samsung
Disponibilitate:
Doar 2 rămase în stoc
Doar 2 rămase în stoc
in stoc
Credit module tbi bank 3.4.1
261.52 Lei x 24 rate
Descriere
Monitor signage SAMSUNG SH37C Stretch, 37″, 700nit, 24/7, 1920×540, E-LED, 6.5ms, contrast static 4000:1, mătuire 44%, Samsung Proprietary OS, MagicINFO S3, CPU A72*4, RAM 2.5GB, stocare 8GB. USB Plug and Play, Tilting and Portrait Install support, Daisy Chain, Shock and Vibration certificated(IEC 61373), Magic Clone(to USB), Smart Scheduling, Auto Source Switching, Internal Media Player. Conectivitate: 1xDVI, 1xDP1.2, 1xHDMI, HDCP2.2, 2xUSB2.0, Audio In Stereo Mini Jack, DP1.2(Loop-out), Audio Out Stereo Mini Jack. Landscape & Portrait, rama 12mm T/B 5.7mm L/R, dimensiuni 915.8×281.1×39.9mm, VESA 400×200, greutate 6.6kg. Garantie 3 ani. Necesita suport de perete sau stand mobil; pentru Signage necesita licenta MagicINFO
SKU: LH37SHCEBGBXEN Categorie:
Specificații
Wi-Fi
Yes
USB-Port
Yes
Anti-glare screen
Ethernet LAN
HDMI version
1.4
Colour gamut
72%
Display technology
LCD
Panel type
VA
DVI port
No
HDCP
Contrast ratio (typical)
4000:1
Energy efficiency class (SDR)
G
RS-232 interface
Dynamic contrast ratio marketing name
Mega Contrast
HDCP version
2.2
Response time
8 ms
HDMI ports quantity
3
USB ports quantity
2
Bezel width (side)
7.9 mm
Sustainability certificates
ENERGY STAR, EPEAT Bronze
Placement supported
Indoor
VESA mounting
Energy efficiency scale
A to G
Display brightness
700 cd/m²
Mounting-Type
Wall
Purpose
Universal
Internal storage capacity
8 GB
Remote (IR) input
1
Power consumption (sleep)
0.5 W
Diagonala
37"
Luminozitate
700nit
Functionare
24/7
OS
Alt OS
MediaPlayer
Da
Haze
≥25%
Operating hours (hours/days)
24/7
Operating system installed
Tizen 7.0
Haze rate
28%
Native aspect ratio
16:4.5
Pixel Pitch
0.47 x 0.47 mm
Horizontal scan range
33.6 – 36.6 kHz
Vertical scan range
47 – 63 Hz
Pixel frequency (max)
48 MHz
PC Audio out
Product design
Panorama design
Panel mounting interface
400 x 200 mm
Bezel width (bottom)
9.8 mm
Bezel width (top)
9.8 mm
Display width
923.3 mm
Display depth
44.8 mm
Display height
277.6 mm
Display weight
6.3 kg
BLUETOOTH
Product colour
Black
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Touchscreen
No
Ethernet LAN (RJ-45) ports
1
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Operating relative humidity (H-H)
10 – 80%
AC input voltage
100 – 240 V
Package depth
122 mm
Package weight
8.4 kg
Package height
363 mm
Power consumption (typical)
77 W
Compliance certificates
Electromagnetic Compatibility (EMC)
Display resolution
1920 x 540 pixels
Display diagonal (metric)
94 cm
Package width
1112 mm