SKU: 98BDL4550D/00
Producator: Philips
Credit module tbi bank 3.4.1
1412.17 Lei x 24 rate
Descriere
Monitor signage Philips 98” D-Line,  UHD,  24/7 landscape &portrait, 500cd, Failover, Power by Android 8, CMND (Control and Create), Crestron Connected, WiFi, HTML5 browser
SKU: 98BDL4550D/00 Categorie:
Specificații
Wi-Fi
Yes
USB-Port
Yes
Storage relative humidity (H-H)
5 – 95%
Native aspect ratio
16:9
Number of built-in speakers
2
Display brightness
500 cd/m²
Ethernet LAN
Contrast ratio (typical)
1300:1
HDMI version
2.0
Internal memory
3 GB
Internal storage capacity
32 GB
DisplayPorts quantity
2
Mean time between failures (MTBF)
50000 h
Display number of colours
1.07 billion colours
Energy efficiency class (SDR)
G
RS-232 interface
DVI port
RMS rated power
10 W
Response time
8 ms
DVI-I ports quantity
1
USB ports quantity
HDMI ports quantity
4
Bezel width (bottom)
1.6 cm
Audio (L/R) in
1
Audio (L/R) out
Placement supported
Indoor
VESA mounting
Energy efficiency scale
A to G
Mounting-Type
Wall
DisplayPorts in
DisplayPorts out
Remote (IR) output
Remote (IR) input
HDMI input ports quantity
3
Panel mounting interface
800 x 400 mm
Contrast ratio (dynamic)
OPS module slot
Product design
Digital signage flat panel
RS-232C
Diagonala
98"
Luminozitate
500nit
Functionare
24/7
OS
Android 8
MediaPlayer
Da
Number of displays
Display technology
IPS
Operating system installed
Android 8.0
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
370 kWh
Display width
2193.2 mm
Display depth
97.9 mm
Display height
1248.2 mm
Display weight
90.6 kg
HD type
4K Ultra HD
Built-in speaker(s)
Product colour
Black
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Batteries included
USB version
2.0
Ethernet LAN (RJ-45) ports
Operating relative humidity (H-H)
20 – 80%
Remote control included
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Storage temperature (T-T)
-20 – 60 °C
Harmonized System (HS) code
Display resolution
3840 x 2160 pixels
Image formats supported
BMP, JPEG, PNG
Cables included
AC, IR sensor, RS-232, USB
Power consumption (standby)
0.5 W
AC input voltage
100 – 240 V