SKU: LH55OMNESGBXEN
Producator: Samsung
Credit module tbi bank 3.4.1
529.50 Lei x 24 rate
Descriere
Monitor signage SAMSUNG OM55N HighBrightness, 55″, 4000nit, 24/7, FHD, E-LED, 6ms, contrast static 5000:1, Tizen 4.0, MagicINFO S6, CPU A72*4, RAM 2.5GB, stocare 8GB. Polarized Sun Glasses Viewable in any direction, Auto Brightness Control with Ambient Brightness Sensor, temperature sensor, auto source switching & recovery, Kensington Lock. Conectivitate: 1xDP1.2, 2xHDMI2.0, HDCP2.2, 1xUSB2.0, 1xLAN, 1xRS232C, 1xIR, HDMI2.0, Audio Out Stereo Mini Jack, RS232C out, RJ45 out. IP5x (Dust proof), Landscape & Portrait, rama 19.9mm even, dimensiuni 1254.2x725x54.5mm, VESA 400×400, greutate 22.1kg, consum max 450W. Garantie 3 ani
SKU: LH55OMNESGBXEN Categorie:
Colour gamut
72%
Response time
6 ms
Screen shape
Flat
DisplayPort version
1.2
Vertical scan range
24 – 75 Hz
Panel mounting interface
400 x 400 mm
Horizontal scan range
15 – 135 kHz
DisplayPorts quantity
1
RJ-45 input ports
RJ-45 output ports
Purpose
Universal
Orientation
Horizontal/Vertical
DisplayPorts in
Video out
Remote (IR) input
2
Computer system
Pixel frequency (max)
594 MHz
Power consumption (sleep)
0.5 W
Digital signage flat panel
Computer system type
System on Chip (SoC)
Diagonala
55"
Luminozitate
4000nit
Functionare
24/7
OS
Tizen 4
MediaPlayer
Nu
Flash memory
8000 MB
RS-232 output ports
Audio out (mini jack)
Contrast ratio (typical)
6000:1
Pixel Pitch
0.63 x 0.63 mm
Operating system installed
Tizen 5.0
Placement supported
Indoor/outdoor
Display brightness
4000 cd/m²
Bezel width (bottom)
1.99 cm
Bezel width (side)
1.99 cm
Bezel width (top)
Display depth
54.5 mm
Haze
N/A
Display width
1253.4 mm
Display height
724.2 mm
Display weight
23.1 kg
Built-in processor
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Display resolution
1920 x 1080 pixels
Operating relative humidity (H-H)
10 – 80%
Harmonized System (HS) code
Certification
Class A 60950-1
AC input voltage
100 – 240 V
Power consumption (typical)
450 W
Package width
1420 mm
Package depth
178 mm
Package height
879 mm