SKU: LH55QMCEBGCXEN
Producator: Samsung
Credit module tbi bank 3.4.1
209.78 Lei x 24 rate
Descriere
Monitor signage SAMSUNG QM55C, 55″, 500nit, 24/7, UHD, E-LED, 8ms, contrast static 4000:1, mătuire 25%, Tizen 7.0, MagicINFO S10, CPU A72*4, stocare 16GB. Temperature sensor, auto source switching & recovery, Button Lock, Hot key option, Plug&Play. Conectivitate: WiFi, no BT, 1xDP1.2, 2xHDMI2.0, HDCP2.2, 2xUSB2.0, 1xLAN, 1xRS232C, 1xIR, Audio In Stereo Mini Jack, no video out/ no loop-out, Audio Out Stereo Mini Jack, RS232C out. IP5x (Dust proof), Landscape & Portrait, boxe 2x10W, rama 9.2mm T/L/R 11.2mm B, dimensiuni 1235.1×707.9×46.3mm, VESA 200×200, greutate 18.1kg, consum max 143W. Garantie 3 ani. Necesita suport de perete sau stand mobil; pentru Signage necesita licenta MagicINFO
SKU: LH55QMCEBGCXEN Categorie:
Yes
LED backlight
Display brightness
500 cd/m²
Colour gamut
72%
HDCP
Haze rate
25%
Contrast ratio (typical)
4000:1
Panel mounting interface
200 x 200 mm
Energy efficiency class (SDR)
G
Vertical scan range
48 – 75 Hz
Response time
8 ms
Screen shape
Flat
DisplayPort version
1.2
Operating system installed
Tizen
Pixel Pitch
0.315 x 0.315 mm
HDMI ports quantity
3
Placement supported
Indoor
Horizontal scan range
30 – 81 kHz
VESA mounting
Energy efficiency scale
A to G
Flash memory
16000 MB
Purpose
Universal
DisplayPorts in
1
HDMI input ports quantity
3
Pixel frequency (max)
594 MHz
Power consumption (sleep)
0.5 W
Diagonala
55"
Luminozitate
500nit
Functionare
24/7
OS
Tizen 7
MediaPlayer
Da
Haze
≥25%
Operating hours (hours/days)
24/7
Display weight
15.7 kg
Bezel colour
Charcoal Black
Operating system version
7.0
Display depth
28.5 mm
Optional features
Bezel width (bottom)
1.15 cm
Bezel width (side)
1.15 cm
Bezel width (top)
Display width
1237.9 mm
Display height
708.8 mm
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
102 kWh
HD type
4K Ultra HD
BLUETOOTH
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Operating relative humidity (H-H)
10 – 80%
Display resolution
3840 x 2160 pixels
Certification
Class B 60950-1, 62368-1
Package depth
148 mm
AC input voltage
100 – 240 V
AC input frequency
50/60 Hz
Power consumption (typical)
154 W
Display diagonal (metric)
138 cm
Package width
1403 mm
Package height
835 mm