SKU: LH85QMCEBGCXEN
Producator: Samsung
Credit module tbi bank 3.4.1
635.50 Lei x 24 rate
Descriere
Monitor signage SAMSUNG QM85C, 85″, 500nit, 24/7, UHD, E-LED, 8ms, contrast static 4000:1, mătuire 44%, Tizen 7.0, MagicINFO S6, CPU A72*4, RAM 2.5GB, stocare 8GB. Temperature sensor, Video Wall Daisy Chain 15×15, FHD 4 PBP Support, auto source switching & recovery, Button Lock, Hot key option, Plug&Play. Conectivitate: 1xD-SUB, 1xDVI-D, 1xDP1.1, 2xDP1.2, 3xHDMI1.4, HDCP1.4, 1xUSB pt F/W Upgrade, 1xLAN, 1xRS232C, 1xIR, Audio In Stereo Mini Jack, no video out/ no loop-out, Audio Out Stereo Mini Jack, RS232C out. IP5x (Dust proof), Landscape & Portrait, boxe 2x10W, rama 13.2mm T/L/R 19.3mm B, dimensiuni 1903.4×1090.5×105.1mm, VESA 600×400, greutate 50.1kg, consum max 368W. Garantie 3 ani. Necesita suport de perete sau stand mobil; pentru Signage necesita licenta MagicINFO
SKU: LH85QMCEBGCXEN Categorie:
Specificații
Wi-Fi
Yes
USB-Port
Yes
LED backlight
Display brightness
500 cd/m²
Ethernet LAN
HDMI version
2.0
Colour gamut
72%
Display technology
LCD
Panel type
VA
DVI port
No
HDCP
Haze rate
25%
Contrast ratio (typical)
4000:1
RS-232 interface
Dynamic contrast ratio marketing name
Mega Contrast
HDCP version
2.2
Vertical scan range
48 – 75 Hz
Screen shape
Flat
DisplayPort version
1.2
Operating system installed
Tizen
HDMI ports quantity
3
Bezel width (bottom)
1.39 cm
USB ports quantity
2
Audio (L/R) out
1
Placement supported
Indoor
Response time
10 ms
Horizontal scan range
30 – 81 kHz
VESA mounting
DisplayPorts quantity
1
Flash memory
16000 MB
Purpose
Universal
DisplayPorts in
HDMI input ports quantity
3
Panel mounting interface
600 x 400 mm
Pixel frequency (max)
594 MHz
Power consumption (sleep)
0.5 W
Infrared data port
Product design
Digital signage flat panel
Diagonala
85"
Luminozitate
500nit
Functionare
24/7
OS
Tizen 7
MediaPlayer
Da
Haze
≥25%
Operating hours (hours/days)
24/7
Pixel Pitch
0.487 x 0.487 mm
Bezel width (side)
1.39 cm
Bezel width (top)
Bezel colour
Charcoal Black
Operating system version
7.0
Display width
1904.3 mm
Display depth
28.5 mm
Display height
1085.3 mm
Display weight
41.9 kg
Optional features
HD type
4K Ultra HD
BLUETOOTH
Product colour
Black
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Touchscreen
No
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Operating relative humidity (H-H)
10 – 80%
Display resolution
3840 x 2160 pixels
Certification
Class B 60950-1, 62368-1
AC input voltage
100 – 240 V
AC input frequency
50/60 Hz
Package depth
210 mm
Display diagonal
2.16 m (85)
Display diagonal (metric)
215 cm
Power consumption (typical)
330 W
Package width
2077 mm
Package height
1222 mm