SKU: FW-75EZ20L
Producator: Sony
Credit module tbi bank 3.4.1
437.04 Lei x 24 rate
Descriere
Monitor signage Sony EZ20L, 75″, 350nit, 16/7, UHD, D-LED, 10ms, contrast static 1200:1, mătuire 1%, stocare 16GB. Wi-Fi Direct, Apple AirPlay, Apple HomeKit, Chromecast built-in, Google Play store, Hotel Mode Menu. Conectivitate: WiFi (2.4GHz, 5GHz), BT 4.2, 1xComposit, 4xHDMI, HDCP2.3, 2xUSB, 1xLAN, 1xRS232C, Light sensor, Audio In, Digital Audio Out, Headphone Out. Landscape & Portrait, boxe 2x10W, culoare negru. Garantie 3 ani
SKU: FW-75EZ20L Categorie:
Specificații
Wi-Fi
Yes
USB-Port
Yes
Native aspect ratio
16:9
Number of built-in speakers
2
LED backlight
Panel type
IPS
Ethernet LAN
High Dynamic Range (HDR) supported
High Dynamic Range (HDR) technology
High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG)
Contrast ratio (typical)
1200:1
Display technology
LED
Operating system installed
Android
Display brightness
350 cd/m²
Internal storage capacity
16 GB
RMS rated power
20 W
DVI port
No
HDCP
Power supply type
Internal
Energy efficiency class (SDR)
G
Response time
8 ms
HDMI ports quantity
3
HDCP version
2.3
USB ports quantity
2
Audio (L/R) in
1
Purpose
Commercial
Placement supported
Indoor
Computer system
No
Panel mounting interface
300 x 300 mm
VESA mounting
Haze rate
1%
Energy efficiency class (HDR)
G
DisplayPorts quantity
0
Orientation
Horizontal/Vertical
LED backlighting type
Direct-LED
Operating hours (hours/days)
16/7
Product design
Digital signage flat panel
RS-232C
Diagonala
75"
Luminozitate
350nit
Functionare
16/7
OS
Android 11
MediaPlayer
Da
Contrast ratio (dynamic)
Motion interpolation technology
Motionflow XR
Composite video in
Apple AirPlay support
Display width
1686 mm
Display depth
72 mm
Display height
969 mm
Display weight
30.4 kg
Width (with stand)
1686 mm
Depth (with stand)
410 mm
Height (with stand)
1045 mm
Weight (with stand)
31.6 kg
Native refresh rate
50 Hz
HD type
4K Ultra HD
Built-in speaker(s)
Product colour
Black
Touchscreen
Ethernet LAN (RJ-45) ports
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Display resolution
3840 x 2160 pixels
Video formats supported
MPEG1, MPEG2-PS, WEBM
Audio formats supported
AAC, AC4, OGG
Power consumption (standby)
0.5 W
Display diagonal
190.5 cm (75)
Package depth
187 mm
Display diagonal (metric)
189 cm
Package height
1114 mm
Package weight
45 kg
Power consumption (typical)
306 W
Package width
1824 mm