SKU: LH75QBCEBGCXEN
Producator: Samsung
Credit module tbi bank 3.4.1
336.57 Lei x 24 rate
Descriere
Monitor signage SAMSUNG QB75C, 75″, 350nit, 16/7, UHD, E-LED, 8ms, contrast static 4000:1, mătuire 2%, Tizen 7.0, MagicINFO S6, CPU A72*4, RAM 2.5GB, stocare 8GB. Temperature sensor, auto source switching & recovery, Button Lock, Hot key option, Plug&Play. Conectivitate: WiFi, no BT, 1xDVI-D, 2xHDMI2.0, HDCP2.2, 2xUSB2.0, 1xLAN, 1xRS232C, 1xIR, Audio In Stereo Mini Jack, Audio Out Stereo Mini Jack, RS232C out. Landscape & Portrait, boxe 2x10W, rama 11.5mm T/L/R 12.5mm B, dimensiuni 1681.1×960.1×49.7mm, VESA 400×400, greutate 38.3kg, consum max 150W. Garantie 3 ani. Necesita suport de perete sau stand mobil; pentru Signage necesita licenta MagicINFO
SKU: LH75QBCEBGCXEN Categorie:
Specificații
Wi-Fi
Yes
USB-Port
Yes
RGB colour space
NTSC
Ethernet LAN
HDMI version
2.0
Display technology
LCD
Display brightness
350 cd/m²
Panel type
VA
DVI port
No
HDCP
Contrast ratio (typical)
4000:1
RS-232 interface
Dynamic contrast ratio marketing name
Mega Contrast
HDCP version
2.2
Vertical scan range
48 – 75 Hz
Response time
8 ms
Screen shape
Flat
Operating system installed
Tizen
HDMI ports quantity
3
USB ports quantity
2
Stand included
No
Placement supported
Indoor
Panel mounting interface
400 x 400 mm
Horizontal scan range
30 – 81 kHz
Haze rate
2%
VESA mounting
Energy efficiency scale
A to G
Pixel Pitch
0.429 x 0.429 mm
DisplayPorts quantity
0
RJ-45 input ports
1
Mounting-Type
Wall
Purpose
Universal
Remote (IR) input
1
RS-232 input ports
Computer system
HDMI input ports quantity
3
Operating hours (hours/days)
16/7
Pixel frequency (max)
594 MHz
Power consumption (sleep)
0.5 W
Infrared data port
Product design
Digital signage flat panel
Computer system type
System on Chip (SoC)
Diagonala
75"
Luminozitate
350nit
Functionare
16/7
OS
Tizen 7
MediaPlayer
Nu
Bezel colour
Charcoal Black
Operating system version
7.0
Display depth
28.5 mm
Bezel width (bottom)
1.34 cm
Bezel width (side)
1.34 cm
Bezel width (top)
Display width
1682.3 mm
Display height
960.4 mm
Display weight
33.4 kg
Flash memory
8000 MB
RS-232 output ports
Audio out (mini jack)
Optional features
HD type
4K Ultra HD
BLUETOOTH
Built-in processor
Product colour
Black
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Touchscreen
Ethernet LAN (RJ-45) ports
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Operating relative humidity (H-H)
10 – 80%
Display resolution
3840 x 2160 pixels
Package depth
180 mm
AC input voltage
100 – 240 V
Display diagonal
190.5 cm (75)
Power consumption (typical)
214.5 W
Package width
1839 mm
Package height
1113 mm