SKU: LH85QBCEBGCXEN
Producator: Samsung
Credit module tbi bank 3.4.1
486.13 Lei x 24 rate
Descriere
Monitor signage SAMSUNG QB85C, 85″, 350nit, 16/7, UHD, E-LED, 8ms, contrast static 4000:1, mătuire 2%, Tizen 7.0, MagicINFO S6, CPU A72*4, RAM 2.5GB, stocare 8GB. Temperature sensor, auto source switching & recovery, Button Lock, Hot key option, Plug&Play. Conectivitate: WiFi, no BT, 1xDVI-D, 2xHDMI2.0, HDCP2.2, 2xUSB2.0, 1xLAN, 1xRS232C, 1xIR, Audio In Stereo Mini Jack, Audio Out Stereo Mini Jack, RS232C out. IP5x (Dust proof), Landscape only, boxe 2x10W, rama 10.9mm T/L/R 12.9mm B, dimensiuni 1897.8×1080.8×56.7mm, VESA 600×400, greutate 48.4kg, consum max 198W. Garantie 3 ani. Necesita suport de perete sau stand mobil; pentru Signage necesita licenta MagicINFO
SKU: LH85QBCEBGCXEN Categorie:
Specificații
Wi-Fi
Yes
USB-Port
Yes
RGB colour space
NTSC
Ethernet LAN
HDMI version
2.0
Display technology
LCD
Display brightness
350 cd/m²
Panel type
VA
DVI port
No
HDCP
Contrast ratio (typical)
4000:1
RS-232 interface
Dynamic contrast ratio marketing name
Mega Contrast
HDCP version
2.2
Vertical scan range
48 – 75 Hz
Screen shape
Flat
Operating system installed
Tizen
HDMI ports quantity
3
Bezel width (bottom)
1.39 cm
USB ports quantity
2
Stand included
No
Placement supported
Indoor
Response time
10 ms
Horizontal scan range
30 – 81 kHz
Haze rate
2%
VESA mounting
Energy efficiency scale
A to G
DisplayPorts quantity
0
RJ-45 input ports
1
Mounting-Type
Wall
Purpose
Universal
Remote (IR) input
1
RS-232 input ports
Computer system
HDMI input ports quantity
3
Panel mounting interface
600 x 400 mm
Operating hours (hours/days)
16/7
Pixel frequency (max)
594 MHz
Power consumption (sleep)
0.5 W
Infrared data port
Product design
Digital signage flat panel
Computer system type
System on Chip (SoC)
Diagonala
85"
Luminozitate
350nit
Functionare
16/7
OS
Tizen 7
MediaPlayer
Nu
Pixel Pitch
0.487 x 0.487 mm
Bezel width (side)
1.39 cm
Bezel width (top)
Bezel colour
Charcoal Black
Operating system version
7.0
Display width
1904.3 mm
Display depth
28.5 mm
Display height
1085.3 mm
Display weight
41.9 kg
Flash memory
8000 MB
RS-232 output ports
Audio out (mini jack)
Optional features
HD type
4K Ultra HD
Built-in processor
Product colour
Black
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Touchscreen
Ethernet LAN (RJ-45) ports
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Operating relative humidity (H-H)
10 – 80%
Display resolution
3840 x 2160 pixels
AC input voltage
100 – 240 V
Package depth
210 mm
Display diagonal
2.16 m (85)
Power consumption (typical)
231 W
Package width
2077 mm
Package height
1222 mm