SKU: FW-55BZ40L
Producator: Sony
Disponibilitate:
Doar 1 rămase în stoc
Doar 1 rămase în stoc
in stoc
Credit module tbi bank 3.4.1
291.83 Lei x 24 rate
Descriere
Monitor signage Sony BZ40L, 55″, 700nit, 24/7, UHD, panel IPS, D-LED, 8ms, contrast static 1200:1, contrast dinamic 600000:1, mătuire 47% with low reflection, Android 10, stocare 32GB. Miracast, Chromecast built-in, AirPlay, Apple HomeKit, Google Play Store. Conectivitate: WiFi (2.4GHz, 5GHz), BT 4.2, 1xComposit, 4xHDMI, HDCP2.3, 2xUSB, 1xLAN, 1xRS232C, Light sensor, 1xAudio In, 1xAudio Out, 1xHeadphone Out. Landscape & Portrait, boxe 2x10W, culoare negru, dimensiuni 124.3×72.1×7.1 cmmm, VESA 300×300, greutate 15.8kg, consum tipic 201W. Garantie promotional 5 ani pana la 31 martie 2024
SKU: FW-55BZ40L Categorie:
Specificații
Wi-Fi
Yes
USB-Port
Yes
Native aspect ratio
16:9
Number of built-in speakers
2
LED backlight
Panel type
IPS
Ethernet LAN
RGB colour space
DCI-P3
High Dynamic Range (HDR) supported
High Dynamic Range (HDR) technology
Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG)
Contrast ratio (typical)
1200:1
Wi-Fi Direct
Display technology
LCD
Internal storage capacity
32 GB
Operating system installed
Android
RMS rated power
20 W
Anti-glare screen
No
DVI port
No
HDCP
Energy efficiency class (SDR)
F
Power supply type
Internal
Response time
8 ms
HDCP version
2.3
USB ports quantity
2
HDMI ports quantity
4
Energy consumption (HDR) per 1000 hours
95 kWh
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
76 kWh
Stand included
Automatic brightness control
Audio (L/R) in
1
Audio (L/R) out
1
Placement supported
Indoor
Panel mounting interface
300 x 300 mm
VESA mounting
Energy efficiency scale
A to G
Weight (with stand)
16.7 kg
Energy efficiency class (HDR)
G
DisplayPorts quantity
0
Display brightness
700 cd/m²
Supported video modes
480p, 720p, 1080i, 1080p, 2160p
Purpose
Universal
Orientation
Horizontal/Vertical
Supported graphics resolutions
3840 x 2160, 4096 x 2160
Multicast support
LED backlighting type
Direct-LED
Computer system
Product design
Digital signage flat panel
RS-232C
Diagonala
55"
Luminozitate
700nit
Functionare
24/7
OS
Android 10
MediaPlayer
Da
Haze
≥25%
Composite video in
Apple AirPlay support
Colour saturation
92%
Motion interpolation technology
Motionflow XR 240
Dolby Vision
Operating hours (hours/days)
24/7
Hybrid Log-Gamma (HLG)
High Dynamic Range 10 (HDR10)
Display width
1243 mm
Display depth
71 mm
Display height
721 mm
Width (with stand)
1243 mm
Depth (with stand)
338 mm
Height (with stand)
787 mm
Google applications
Google Chromecast
Contrast ratio (dynamic)
Haze rate
47%
Display weight
15.8 kg
Native refresh rate
50 Hz
HD type
4K Ultra HD
Built-in speaker(s)
Product colour
Black
Touchscreen
Ethernet LAN (RJ-45) ports
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Display resolution
3840 x 2160 pixels
Display diagonal
139.7 cm (55)
Wall mountable
Power consumption (standby)
0.5 W
Package depth
160 mm
Package weight
23 kg
Display diagonal (metric)
139.7 cm
Audio formats supported
FLAC, LPCM, MP3, WAV, WMA
Image formats supported
JPEG, MJPEG
Package width
1362 mm
Package height
840 mm
Power consumption (typical)
201 W