SKU: SEL50F18B.AE
Producator: Sony
Credit module tbi bank 3.4.1
435.70 Lei x 4 rate
Descriere
Obiectiv SONY SEL50F18B OSS 50mm, F1.8, Montura Sony E
SKU: SEL50F18B.AE Categorie:
Specificații
Component for
MILC
Image sensor format
APS-C
Stabilizator de imagine
Da
Tip lentilă
Standard
Camera brands compatibility
Sony
Mounting-Type
Bayonet
Maximum magnification
0.16x
Compatibility
Sony NEX
Length
62 mm
Product colour
Black
Lens mount interface
Sony E
Number of diaphragm blades
7
Minimum aperture number
1.8
Filter size
49 mm