SKU: SEL35F18F.SYX
Producator: Sony
Disponibilitate:
Doar 2 rămase în stoc
Doar 2 rămase în stoc
in stoc
Credit module tbi bank 3.4.1
178.97 Lei x 24 rate
Descriere
Sony FE 35 MM F1.8. Componentă pentru: MILC, Structura lentilelor: 11/9, Cea mai apropiata distanţă de focalizare: 0,22 m. Compatibilitate mărci aparate foto: Sony, Mărire maximă: 0,24x, Tip capac lentile: Parasolar obiectiv detașabil. Culoarea produsului: Negru. Diametru: 6,56 cm, Dimensiune filtru: 5,5 cm, Lungime: 73 milimetri
SKU: SEL35F18F.SYX Categorie:
Specificații
Maximum magnification
0.24x
Component for
MILC
Stabilizator de imagine
Nu
Tip lentilă
Standard
Lens hood type
Removable lens hood
Aperture range (F-F)
Camera brands compatibility
Sony
Length
73 mm
Image stabilizer
Yes
Product colour
Black
Lens cap included
Yes
Lens mount interface
Sony E
Filter size
55 mm
Maximum aperture number
1.8
Lens structure (elements/groups)
11/9
Weight
280 g
Fixed focal length
35 mm
Number of diaphragm blades
9
Lens hood
Minimum aperture number
2.2
Closest focusing distance
0.22 m
Diameter
6.56 cm
Lens viewing angle, horizontal
63°
Focal length (35mm film equivalent)
52.5 – 52.5 mm