SKU: R-PQ650G-FD1B-JGEU-V1
Producator: Deepcool
Credit module tbi bank 3.4.1
79.59 Lei x 4 rate
Descriere
SURSA DEEPCOOL PQ650G 650W 80 PLUS GOLD
SKU: R-PQ650G-FD1B-JGEU-V1 Categorie:
Specificații
PSU Type
ATX
Recomandat Gaming
Da
Conectivitate
Full – Modular
Iluminare RGB
Nu
Certificare 80 Plus
80 PLUS Gold
Modular
Yes
Efficiency
80Plus-Gold
PSU-Power
650 W
20+4 Pin ATX
1
SATA
6
+5Vsb
2.5 A
-12V
0.3 A
Rail +12V
1
Numar de ventilatoare
1 x 120 mm
PFC
Activ
+5V
20 A
+3.3V
20 A
Sursa Modulara
Da, Full Modulara
Certificare
80+ Gold
Permite Wire Management
Da
4+4 Pin ATX/EPS
2
Putere sursă
650 W
6+2 PCI-E
3
Molex
2
+12V 1
54 A
Permite Asamblare
Gold
Tip sursa
ATX 3.1
12V-2x6 PCI-E
Protectii
OPP, OVP, UVP, SCP, OCP, OTP
Dimensiuni
150 x 86 x 140 mm