SKU: R-PS650G-FE0B-JGEU
Producator: Deepcool
Credit module tbi bank 3.4.1
96.56 Lei x 4 rate
Descriere
SURSA DEEPCOOL PS650G 650W 80 PLUS GOLD
SKU: R-PS650G-FE0B-JGEU Categorie:
Specificații
PSU Type
ATX
Recomandat Gaming
Da
Conectivitate
Full – Modular
Iluminare RGB
Nu
Certificare 80 Plus
80 PLUS Gold
Modular
Yes
Efficiency
80Plus-Gold
PSU-Power
650 W
20+4 Pin ATX
1
-12V
0.3 A
Rail +12V
1
PFC
Activ
+5V
20 A
+3.3V
20 A
Sursa Modulara
Da, Full Modulara
Certificare
80+ Gold
Permite Wire Management
Da
4+4 Pin ATX/EPS
2
Putere sursă
650 W
6+2 PCI-E
3
+12V 1
54 A
+5Vsb
3 A
Molex
12V-2x6 PCI-E
SATA
3
Numar de ventilatoare
1 x 92 mm
Nivel zgomot
22.65 dB(A)
Tip sursa
SFX 4.1ATX 3.1
Protectii
SCP, OPP, OCP, OTP, OVP, UVP, SIP
Dimensiuni
125 x 63.5 x 100 mm