LED TV DIAMANT 40HL4300F/C, 40" D-LED, Full HD (1080p) Very
SKU: 40HL4300F/C
Producator: Horizon
Credit module tbi bank 3.4.1
145.63 Lei x 4 rate
Descriere
LED TV DIAMANT 40HL4300F/C, 40″ D-LED, Full HD (1080p) Very Narrow Design (12mm), CME 100Hz, DVB-T2/C, Contrast 5000:1, 300 cd/m², 1xCI+, 3xHDMI (v1.4), 2xUSB (v2.0), 1xAV IN, 1xCOAXIAL, USB Player (AVI, MKV, H.265/HEVC, JPEG, MP3, MP4, 3GP, ASF, WMV, VOB, DAT), VESA 200 x 200 mm, M6, Twin-Foot Stand, Black
SKU: 40HL4300F/C Categorie:
Specificații
Tip TV
Non-Smart TV
Culoare TV
Negru
TV-Design
Ultraslim
Rezoluție TV
FHD
TV-Screen-Size
40"-|-102-cm
Tehnologie display TV
LED
Diagonala TV
81 – 110 cm
USB TV
2
Ambilight
Nu
HDR
Nu
VESA TV
Tip display TV
Plat
Sistem de operare TV
Tech-3D
No
WiFi
No
Segment
Consumer
Refresh rate
50Hz