LED TV HORIZON SMART 65HL7560U/D, 65" D-LED, 4K Ultra HD,
SKU: 65HL7560U/D
Producator: Horizon
Disponibilitate:
Doar 1 rămase în stoc
Doar 1 rămase în stoc
in stoc
Credit module tbi bank 3.4.1
139.00 Lei x 24 rate
Descriere
LED TV HORIZON SMART 65HL7560U/D, 65″ D-LED, 4K Ultra HD, DVB-S2/T2/C, CME 400Hz, TiVo, Contrast 5000:1, 350 cd/m2, 1x CI+, 3x HDMI (v2.0), 2x USB(v2.0), 1x Optic, 1x AUX, 1x LAN(RJ45), USB Player (AVI,MKV, H.265/HEVC, JPEG), HDR10, Dolby Vision + Dolby Atmos, DTS HD, Hotel TV Mode (Passive), VESA 400 x 200 mm, M6, Double Neck-Foot Stand, Ultra Narrow Design (5mm), Black
SKU: 65HL7560U/D Categorie:
TV-Design
Slim
TV-Screen-Size
65"-|-165-cm
Tehnologie display TV
LED
USB TV
2
Refresh rate
60Hz