QLED TV HORIZON 4K-GTV 65HQ8590U/D, 65" QLED, 4K Ultra HD
SKU: 65HQ8590U/D
Producator: Horizon
Credit module tbi bank 3.4.1
446.46 Lei x 4 rate
Descriere
QLED TV HORIZON 4K-GTV 65HQ8590U/D, 65″ QLED, 4K Ultra HD (2160p), Dolby Vision HDR / HDR10 / HLG, Digital TV-Tuner DVB- S2/T2/C, CME 800Hz, Googlecast + Google Assistant + BT, Contrast 3000:1, 350 cd/m2,1x LAN (RJ45), 1x CI+, 4x HDMI (v2.0), 2x USB (v2.0), 1x USB (v3.0), 1x AV IN(Mini), 1x AUX, 1x Optic, Dolby Atmos, VESA 200 x 200 mm, M6, Middle Stand, Black
SKU: 65HQ8590U/D Categorie:
TV-Design
Frameless
TV-Screen-Size
65"-|-165-cm
USB TV
3
Tehnologie display TV
QLED
HDR
HDR10
Sistem de operare TV
Google TV
Refresh rate
60Hz